מורן טנצמן רקדנית בטן – שדרוג מלהיב לאירועים ומסיבות

כשאתם מחליטים לערוך אירוע, בין אם מדובר באירוע פרטי בבית כמו יום הולדת או מסיבה אחרת ובין אם מדובר על אירוע בגן או אולם אירועים, למשל חתונה או אירוע אחר, אתם מחפשים דרכים שונות כיצד להלהיב את האורחים שלכם, דרכים שונות כיצד ליצור אטרקציות ייחודיות אשר יהפכו את האירוע למיוחד יותר.

בדרך כלל נהוג לחשוב במונחים של אמצעי פירוטכניקה, עמדות מחשב, משחקים כאטרקציות שישדרגו את האירוע. דרך אחרת לעשות זאת היא באמצעות הזמנת נגנים שמתמחים בנגינה על כלי מוזיקלי מסוים או להזמין זמר שינעים את זמנם של האורחים.

רעיון ייחודי ומעניין לשדרוג אירועים ומסיבות, בין אם מדובר באירועים ביתיים או אחרים, היא הזמנת רקדנית בטן מקצועית. כידוע, בישראל אפשר למצוא לא מעט נשים אשר למדו ריקודי בטן ומציעות לבצע הופעות באירועים מסוגים שונים. כל מה שנדרש בשביל הופעה שכזו, זה שטח בו הרקדנית יכולה לרקוד, אמצעי הגברה ומערכת בעזרתה אפשר לנגן את המוזיקה שהיא צריכה, וכמובן להקצות לה זמן באירוע. רצוי בשלב בו האורחים עדיין ערים וערניים על מנת שייהנו מההופעה.

כפי שציינו, לא מעט נשים בישראל מתעסקות בריקודי בטן ומתמחות בכך. בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות לא מעט מכוני כושר, מועדוני ספורט וכן מועדוני ריקודים אשר מעבירים קורסים והדרכות בנושא של ריקודי בטן. נשים בכל הגילאים נרשמות לחוגים אלו, חלקן עושות זאת מתוך כוונה לרכוש תחביב חדש, אחרות עושות זאת במטרה להתמחות ברזי הריקוד, על מנת שיוכלו לרקוד באופן מקצועי באירועים ומסיבות.

דוגמא טובה לכך היא מורן טנצמן, רקדנית בטן אשר מתעסקת בתחום כבר למעלה מעשר שנים. מורן מבצעת הופעות ריקודי בטן במגוון גדול של אירועים ומסיבות על פי הזמנה, הן בפני נשים והן בפני גברים. בין היתר היא עורכת הופעות במסיבות רווקות, מקווה, חתונות, חינה, ימי הולדת, אירועי חברה ועוד. בנוסף, מורן גם עורכת הרצאות בתחום וכן מעבירה קורסים לנשים אשר מעוניינות ללמוד את רזי המקצוע. אתם מוזמנים ליצור איתה קשר ולהזמין אותה לאירוע הקרוב שלכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *