הסעות VIP

חברת הסעות VIP משרתת ציבור גדול של אנשים חשובים אשר מעוניינים בשירות צמוד ואישי. מדובר על אורחים שמגיעים מחו"ל או תושבי הארץ, ובין היתר, אנשי עסקים, דיפלומטים, אומני במה, אח"מים המגיעים לפגישות עם פקידי ממשל ועוד. רכבי החברה הינם יוקרתיים ומדגמים וגדלים שונים ויש להם מראה מכובד אשר נדרש בנסיעות מעין אלו. הרכבים הינם בעלי מושבים מרופדים נוחים וחלונות מרווחים עם וילונות. בנוסף, מצוידים באביזרי נוחות רבים בהם: מקררים, ברי משקאות, מערכות מולטי מדיה. גופי תאורה אישיים וכלליים ועוד. יש בהם חיבורי אינטרנט ורשת אלחוטית.

חברת ההסעות הינה בעלת תשתית המותאמת להסעת אנשים בכירים וחשובים. הניהול נעשה על ידי מנהלי החברה או מנהלים המומחים לנושא, ויש ברשותה נהגים מיומנים, מסורים ואדיבים אשר עוברים הכשרה בנהיגה. הם מכירים היטב את כל הדרכים, ובנוסף, מצוידים במערכות ניווט מודרניות שמסוגלות לנווט את הרכב בדרך המהירה ביותר. בעת הצורך, ניתן להוסיף אנשי רפואה וביטחון אשר ייסעו ברכב צמוד או ברכב השרד עצמו. כל הבקשות המיוחדות הללו ייעשו על פי צרכי הלקוח ורצונותיו. 

הסעות VIP מיועדות גם לאנשי עסקים ולקוחות אשר מבקשים רשת ביטחון בגלל עיסוקיהם, או כאשר הם מבקשים לנסוע במקומות שמוגדרים כבעלי דרגת סיכון גבוהה. במקרה כזה, ניתן יהיה לספק להם רכב ממוגן ירי אשר חלונותיו, שלדתו וגופו גם יחד מוגנים מפני חדירת קליעי אקדח ורובה. מכוניות אלו מחוברות למוקדי אבטחה פרטיים ולמשטרה. כך, שבכל מקרה דחוף יוכלו אנשי הביטחון להגיב במהירות, להודיע בקשר ואף לנסוע במהירות ממקום התקרית.

שירותי הסעות ניתנים לאורך כל שעות היממה ויהיו זמינים על פי לוח הזמנים שנקבע מראש. יחד עם זאת, קיימת גמישות נוספת וניתן לשנות מועדי ויעדי נסיעה על פי צרכים משתנים ומפתיעים של הלקוח. השירות אמנם נתפר אישית למידות הלקוח, אולם תמיד לוקחים בחשבון התפתחויות מפתיעות שמאלצות אותו לשנות משימות. הנסיעה ברכבים נוחים אלו נעימה מאוד והנוסע יכול להתרווח על הכסא, לקרוא, לשוחח טלפונית ועוד. לחברה יש אישורים לכניסה לנמל התעופה כדי לאסוף אח"מים ישירות מכבש המטוס.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ברכה לבת מצווה
הרגע הזה שבו הבת שלכם הופכת מילדה לאישה הוא רגע מרגש. ברור מדוע אתם מתכננים לה מסיבת בת מצווה מיוחדת...
קרא עוד »
מאי 08, 2022
הדרך הנכונה לטייל עם המשפחה בחול בטיול קרוואנים
אין דבר יותר חשוב בחיים מאשר טיול משפחתי. כל משפחה צריכה לעבוד על הגיבוש שלה ואין ספק כי הדרך הטובה...
קרא עוד »
מרץ 17, 2019
כיצד לתקשר עם אנשים בחו"ל בדרך חכמה וזולה?
בעידן שבו אנחנו חיים העולם הפך להיות הרבה יותר קטן, שכן אנחנו יכולים להגיע הרבה יותר מהר לכל מקום. כמו...
קרא עוד »
יול 13, 2016