טיולים לפיליפינים

טיולים לפיליפינים

"ארץ הפיליפינים", אינה עשויה ממקשת אדמה אחת. המדינה, מורכבת מ7,641 איים. במדינה גרים מעל 105 מיליון בני אדם. רוב תושבי המדינה, הינם קתולים. מדינת הפיליפינים בידידות עם מדנת ישראל. לכן, יכולים ישראלים להיכנס למדינה עם הדרכון הישראלי, ולטייל בה. ישנם אתרים רבים לטיול, אך נביא כמה מהאתרים הטובים ביותר בפיליפינים. 

האם איי הפיליפינים מתאימים לילדים?

האם מומלץ לצרף ילדים לטיול באיי הפיליפינים? משפחות רבות, מתכננות את הנופש לפי ההתאמה לילדים. לכן, כאשר אתם מתכננים טיולים לפיליפינים, עליכם לקחת בחשבון כמה נקודות: יש צורך לקחת 2 טיסות אל איי הפיליפינים. לכן, מומלץ לקחת טיול קרוז לפיליפינים, או קרוז משולב טיסה. יש לזכור, שהנסיעות בין האיים ובין האתרים, יכולות להיות ארוכות. 

אטרקציות לילדים  במנילה.

במטרפולין מנילה, יש מספר אטרקציות ייחודיות לילדים: מוזיאון המדע, פארק המים מנילה, מוזיאון הילדים, גן החיות של מנילה, מרכז נידו לתגליות מדעיות, החלקה על קרח, וארץ הסיפורים. 

טראסות האורז.

אחד מהאתרים בפיליפינים המותאם לילדים, הוא טראסות האורז. ההליכה בהם לא תמיד קלה, ולעיתים יהיה צורך במנשא. מומלץ לשלב במהלך הטיול, ביקור בבתים של תושבי המקומיים. 

שייט בנהל הלובול האי בוהול.

אחד מהאיים המותאמים ביותר לילדים בפיליפינים, הוא האי בוהול. במהלך הביקור באי, מומלץ לשלב שייט בנהר הלובוק. חוויית השייט בנהר מיוחדת, בגלל שהנהר חבוי בין עצים ירוקים ארוכים וסבוכים. ניתן לשכור שייט באונייה מקומית. וכך, תשוטו לצלילי מוזיקה מקומית, ותאכלו מאכלים מקומיים מהבר שבאנייה. במהלך השייט, תוכלו לצפות במופע ריקוד פולקלור של ילדים מקומיים. 

הר הגעש פינאטובו.

במשך מאות שנים, היה הר הגעש פינאטובו רדום לגמרי, במשך כמה עשורים, התפרץ הר הגעש בשנת 1991 בצורה חריפה מאוד, ופלט 5 מיליארד קוב של אפר ולבה. ההתפרצות גרמה ל847 הרוגים, לפצועים ולנעדרים. מילוני תושבים נותרו ללא בית. בתים רבים יקרים, ורכוש רב, נותר תחת ההריסות. התפרצות הר הגעש, השפיעה על האקלים של כל העולם. אם בשנת 1991 הייתה בצורת קשה בישראל, הרי ששנת 1192, הייתה בישראל שנה גשומה מאוד, קרה ומושלגת. בירושלים היו 5 פעמים בהם נערם שלג, ובאחד מהאירועים, ירד שלג 3 ימים ברציפות. חורף 1992, היה קר מאוד בצורה קיצונית גם באירופה ואמריקה. והסיבה לכך, הייתה האפר הרב שנוצר מהתפרצות הר הגעש פינאטובו. 

אלפי מבקרים מגיעים אל הר הגעש כל שנה. אפשר לבחור האם ללכת הליכה רגלית- ברמה קשה, או לנסוע בטיולי ג'יפים ורכבי שטח. הרשויות בפיליפינים, אוסרים כניסה למטיילים עד גיל 60. מומלץ, לשלב ביקור בכפרים שבאזור הר הגעש.

מעיינות העמק הנסתר.

פינת טבע פסטורלית באיי הפיליפינים. בעמק הנסתר, יש בריכות שחייה טבעיות ומרעננות, מפלים קטנים, עצים וצמחייה, וגשרים טבעיים. העמק היפה, מוסתר בין העצים העבים. 

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכות גילוי אש לבטיחות המבנה
אין לנו ספק שאתם רוצים שהמבנה שלכם יהיה מקום בטוח שבו אתם תוכלו לשהות ברגע, וזאת מבלי החשש שמא תפרוץ...
קרא עוד »
מרץ 27, 2017
בלונים לאירוע ברית
בלונים הם מרכיב יסוד לכל קישוט אירוע. הם בהירים, צבעוניים, ומוסיפים אווירה חגיגית לכל חלל. בלונים...
קרא עוד »
אפר 17, 2023
האם מסיבה עם חשפנים תתאים לכל אחד?
קיומה של מסיבה עם חשפנים צפויה להביא עמה לא מעט השלכות על הזוג שעתיד להתחתן ובמקרים מסוימים לא יהיה...
קרא עוד »
נוב 04, 2018