טיול בגוש עציון

גוש עציון הוא יעד הרפתקאות פופולרי בדרום הארץ. הוא ממוקם ליד חוף הים התיכון וביקרו בו אנשים רבים מכל רחבי העולם.

לאזור עציון היסטוריה ארוכה של התיישבות אנושית עוד מהתקופה הנאוליתית. היישובים הראשונים נבנו על ידי הכנענים שחיו שם לפני שנכבשו על ידי האשורים בשנת 734 לפני הספירה. מאוחר יותר השתלטו עליה הרומאים בשנת 70 לספירה שבנו שם מבצר שאותו קראו על שם הגנרל שלהם טיטוס פלביוס וספסיאנוס. הרומאים השאירו את האזור הזה באין מפריע עד שהחליטו לבנות את עיר הבירה החדשה שלהם בהר ציון שהיה ממוקם למעשה בהר תבור.

לתיאום אירוח בכפר עציון>>>

גוש עציון הוא שמורת טבע השוכנת בצפון הארץ, והוא הוקם בשנת 1960. בשמורה חיים מינים רבים של ציפורים, יונקים, זוחלים ודו-חיים. השמורה היא גם יעד תיירותי פופולרי עם למעלה מ-5 מיליון מבקרים מדי שנה. בין החיות שהשמורה מארחת כוללת סנאים, צבאים וארנבות. בעל החיים הנפוץ ביותר בשמורה הוא ככל הנראה האייל אותו ניתן לראות מחפש מזון בכל שעה ביום ובלילה.

האיזור הוא ארץ פלאות טבעית בהרי יהודה. הוא ממוקם בגובה של 1,500 מטר והוא ידוע ביופיו הנופי, חיי הבר ובעלי החיים והצומח הייחודיים לו.

האיזור הוגדר כאתר מוגן על ידי ממשלת ישראל והוא מארח מינים נדירים רבים של ציפורים כמו עיט לבן זנב, אנפה קטנה, אנפה, תלתל ארוכת-מקור ולוכד זבוב אדום.

כפר עציון היא שמורת טבע השוכנת ברמת הגולן. היא הוקמה בשנת 1957 והיא אחת משמורות הטבע הגדולות בעולם. השמורה הוכרזה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 2008. היא שוכנת בצפון הגדה המערבית, ממוקמת בין ירושלים לבית לחם והיא יעד פופולרי לתיירים. השמורה משתרעת על פני כ-60,000 דונם (10,000 דונם) והיא אחת השמורות הגדולות בישראל.

פרטים באתר: https://www.k-etzion.co.il/

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי לרכוש גריל גרנד הול?
גרנד הול זה שם מותג של גריל גז מתוצרת אוסטרליה. גרנד הול נחשבים למובילים בעולם בתחום גריל הגז, וקנייה...
קרא עוד »
פבר 12, 2017
כל מה שאתם צריכים לדעת על הוצאת ויזה לארה"ב
כדי להיכנס לגבולות ארצות הברית חייבים להצטייד עם דרכון מתאים. בין אם מדובר על תקופת שהייה ממושכת וגם...
קרא עוד »
נוב 05, 2019
איך לחגוג שבת חתן לחתן כמו מלך
הדרך המומלצת והנוחה ביותר היא לחגוג שבת כמו מלך בבית מלון. בדרך זו כל בני המשפחה נהנים הן מהקדושה והן...
קרא עוד »
מאי 12, 2022