יתרונות של דרכון פורטוגלי

דרכון פורטוגלי

אם אינכם מוכנים לאבד את הדרכון הנוכחי שלכם, פורטוגל עשויה להיות בחירה טובה. המדינה מאפשרת אזרחות כפולה ומספר אפשרויות לזרים המחפשים להגיש בקשה לדרכון פורטוגזי. למידע נוסף על זכאות דרכון פורטוגזית ועוד במאמר זה.

יתרונות של דרכון פורטוגלי

אם אתם עוברים לפורטוגל ועומדים בתנאים מסוימים, יתכן שאתם תהיו זכאים להגיש בקשה לקבלת אזרחות פורטוגזית ולקבל דרכון פורטוגזי.

פורטוגל היא מדינה באיחוד האירופי, מה שאומר שהדרכון שלה מאפשר לכם לנסוע כאזרח האיחוד האירופי. פורטוגל מאפשרת גם אזרחות כפולה; אפשר לקבל דרכון מבלי לוותר על הדרכון של מדינת מולדתכם.

הטבות דרכון פורטוגלי

  • ישנם יתרונות מסוימים להשגת דרכון פורטוגלי. היתרונות כוללים את היכולת:
  • לצאת והיכנס שוב לפורטוגל כמה פעמים שתרצו בזמן שהדרכון שלכם בתוקף
  • לטייל ברחבי העולם עם דרכון זה, כמו גם להיות אזרח האיחוד האירופי
  • לנסוע ל 115 מדינות שונות ללא ויזה. פורטוגל יושבת במקום ה – 18 בעולם במדד הדרכון הפתוח

מסלול לאזרחות אירופית

השגת תושבות פורטוגלית תעניק לכם ולמשפחתכם את הזכויות לנסיעות ללא ויזה לכל מדינות אזור שנגן, מלבד זאת, בעלי תושבות יכולים להיות בעלי זכאות לדרכון פורטוגלי לאחר 5 שנים של תושבות.

חשוב לציין כי פורטוגל מאפשרת אזרחות כפולה, עם האזרחות והדרכון הפורטוגלי יש לכם אפשרות לגישה ללא ויזה ולנסיעה ליותר מ 184 יעדים ברחבי העולם, הדרכון של פורטוגל מדורג כיום כדרכון החמישי הנחשק ביותר בעולם.

פוטנציאל שוק הנדל"ן

בעקבות המשבר הפיננסי, הביקוש לנדל"ן עלה משמעותית, מה שמייצר את הזדמנות ההשקעה המושלמת עבור משקיעים המחפשים למקסם את התועלת הכלכלית העתידית שלהם בין אם מדובר במכירה חוזרת או השכרת נכסים או כל רווח אחר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *