כל הדרכים להגיע לנתב"ג

תרמילים לטיולים

נתב"ג הוא שדה התעופה הבין לאומי המרכזי והגדול בארץ, וכל אחד מאתנו צריך להגיע אליו מפעם לפעם

כמעט ואין ישראלי שלא דרך מימיו בנמל התעופה בן גוריון – ורובנו מגיעים בפעם הראשונה בחיינו לנתב"ג כבר בגילאים צעירים מאוד. ככה זה כשמדובר בשדה התעופה הגדול ביותר והמרכזי ביותר בארץ, והלכה למעשה בשדה התעופה הבין לאומי היחיד בארץ. בין אם מדובר באיסוף של מישהו שנוחת ובין אם מדובר במצבים בהם אנחנו בעצמנו נוסעים לחופשה או לעבודה מחוץ לארץ – אנחנו צריכים להגיע לנתב"ג, ואנחנו צריכים לדעת מה הדרך היעילה והנוחה ביותר עבורנו לעשות את הנסיעה הזאת, שתמיד תהיה לא קצרה.

הדרכים השונות להגיע לנתב"ג, ומה שיכול להיות הכי נוח לכל אחד מכםשירותי הסעות

  • מוניות – אולי השיטה המוכרת ביותר להגיע לנתב"ג. חלק גדול מהאנשים, בעיקר כאשר מדובר באנשים שגרים ברדיוס שבין תל אביב לירושלים, בוחרים להגיע לנתב"ג במוניות, על מנת לחסוך את תעריפי החנייה הגבוהים בנתב"ג כשהם טסים ולא רוצים להשאיר את הרכב בנתב"ג לימים ארוכים. למוניות יש יתרונות – הגעה מהירה יחסית, נסיעה נוחה יחסית, אך יש להן גם חסרונות – מחיר גבוה מאוד, וכן חוסר התאמה לצרכים של משפחה גדולה עם מזוודות רבות.
  • רכבת – הרכבת היא אופציה טובה להגעה עבור מי שמגיע מרחוק, וכן עבור מי שצריך רק לעבור בנתב"ג עם כמות קטנה יחסית של ציוד ולא עם הרבה מזוודות גדולות. תחנת הרכבת בנתב"ג היא פעילה וגדולה, ונוח יחסית להגיע אליה מרוב הארץ – אבל הדבר כאמור לא מתאים למי שמגיע בקבוצה גדולה עם הרבה מזוודות.
  • הסעות – הסעות הן פתרון איכותי ביותר כאשר נוסעים לנתב"ג עם כמות גדולה של מזוודות וציוד, ובקבוצה לא קטנה גם כן. ניתן להזמין שירות הסעות מקצועי שיביא אותנו בלוח זמנים מדויק וברכב שמתאים לצרכים שלנו – במחיר שיכול להיות גם נמוך יותר לנפש לעומת מוניות, ובנוחות לא קטנה.

בחרו באופציית ההגעה הנוחה ביותר לצרכים שלכם

בין אם מדובר בנסיעה עצמאית שלכם ובין אם אתם נוסעים עם קבוצה גדולה של משפחה וחברים – כדאי לכם להכיר את דרכי ההגעה השונות לנתב"ג בכדי לבחור בצורה אפקטיבית בשיטת ההגעה הטובה ביותר.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מבחר רעיונות לבת מצווה
אין ספק כי בשנים האחרונות אירועי בת מצווה הפכו לאירועים הרבה יותר מפוארים ומיוחדים ממה שהיה בעבר. כל...
קרא עוד »
אוג 22, 2018
נעלי כלה נוחות – לא צריך לסבול בחתונה
אינספור נשים בוחרות להגיע לחתונה שלהן עם נעלי עקב לא נוחות בעליל, וזאת אך ורק בשל כך שהן חושבות...
קרא עוד »
מרץ 14, 2022
גריל הגז החדש שלכם
כשעוברים דירה בדרך כלל יש התרגשות גדולה ורצון עז לשנות כל מה שאפשר. כלומר, רבים מאיתנו יבחרו לזרוק את...
קרא עוד »
מרץ 26, 2018