כל מה שצריך לדעת על ויזה ETIAS

1822764-min

אנחנו מתקרבים לקיץ בצעדי ענק ואיתו כמובן מגיע גם התאבות לטיול בחו"ל. אם חשבתם על מסע מסביב לגלובוס, מה עם ויזה? ETIAS היא כל מה שאתם תצטרכו בחו"ל; "מערכת מידע והרשאות אירופאית לנסיעות".

 

כל מה שצריך לדעת על ויזה ETIAS

רבים איתנו רוצים לצאת לחו"ל בימים טרופים אלו. לא לכל אחד יש את האפשרות לעשות זאת אך לאלו מכם שכן יש, כדאי מאוד שתצטיידו בויזה מתאימה לחו"ל, כדי שתעברו את הטיול שלכם בשלום ובכמה שפחות סיבוכים.

 

למה אתם צריכים ויזה?

אם אתם נוסעים מחוץ למדינה, יתכן שתזדקקו לויזה לטיול שלכם! השתמשו בכלי חיפוש הויזה ברשת, כדי להזין את האזרחות ואת היעד שלכם, וכך לקבוע אם תידרש לכם אשרת נסיעות. אם אין לכם מידע למסעותיכם, חפשו ברשת על מתן ויזה לחו"ל באופן מהיר.

 

למה צריך לעשות ויזה לפני טיסה לארצות הברית?

מדינות רבות דורשות מאזרחים בעלי אזרחות אחרת לקבל ויזה לפני כניסתם למדינתם. ויזות הן ההיתר שניתן על ידי מדינה ריבונית לנוסע, המתיר כניסה למטרה ספציפית (תיירות, עסקים, לימודים וכו'). לעיתים קרובות, קיימות הוראות ונהלים ספציפיים מאוד בעת הגשת בקשה לקבלת ויזה.

 

כמה זמן לוקח לעשות ויזה?

מכיוון שקבלת ויזה יכולה להיות מורכבת וארוכת זמן, קיימים ברשת מגוון חברות שיעשו זאת בשבילכם. הם מסייעים לאנשים פרטיים, סוכני נסיעות ומחלקות נסיעות עסקיות לעמוד בתאריכי נסיעה ודרישות. 

כך או כך, בין אם אתם חושבים על טיסה בזמן הקרוב או הרחוק, טוב אם תעשו את הויזה שלכם בהקדם האפשרי. חברות הנותנות ויזה עושות זאת במהירות ולפי צורכי הלקוח. אל תתפשרו על ויזה לחו"ל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *