בונים על בריכה בצימר וזהו? אל תשכחו לבדוק גם את הדברים הבאים

1602345-min

רציתם חופשה נעימה בצימר מפנק? בונים על הבריכה שהבטיחו לכם? הבה ונראה אילו פרטים אתם חייבים לבדוק מראש. כדי שלא תגלו מאוחר מידי שהאכזבה ממלאה את ליבכם.

 

בדקו את הדברים הבאים בעניין בריכה בצימר:

  • פרטיות – כשיוצאים לצימר עם בריכה אי אפשר לוותר על נושא הפרטיות. חשוב לנו שהבריכה תהיה מוצנעת ונעים יהיה לנו לשהות בה. אף אחד לא ישמח להיכנס לבריכה שחשופה לעין, ובעלי הצימר יכולים לצפות בה מתוך חלון הבית שלהם, לדוגמה. כן, נושא הפרטיות הינו חשוב ובעל ערך רב בכל תחום, ובנושא הרחצה והבריכות במיוחד.
  • חימום – בריכה זה תמיד דבר טוב. אבל אם אנחנו רוצים שהיא תבוא לנו בטוב גם בימים פחות חמים ואף בימות החורף, חשוב מאוד לבדוק את נושא החימום של הבריכה. בריכה מחוממת תהיה מקום נפלא ומהנה. כך ניתן ליהנות משחיה או כל שחרור אחר במים בלי לחוש את הקור שחודר לעצמות בגין המים הקרים.
  • תקנים – אמנם בצימרים פרטיים אין תקנים מחייבים ואין ביקורת חיצונית. אבל אתם צריכים לבדוק היטב את העניין. כי אתם לא מכירים את בעלי הצימר ולא את אופן ההתנהלות שלהם. כדי להיות בטוחים שאתם יכולים להיכנס בלב שקט לבריכה – בדקו מראש כי הבריכה מתוחזקת כראוי ואי לא חושפת אתכם לכימיקלים, חיידקים וכדומה.
  • מלתחה / מקלחת – חשוב שתהיה לנו האפשרות הנוחה להתארגן לקראת הכניסה לבריכה וכן ביציאה ממנה. כדאי לבדוק מה מכיל מתחם הבריכה והאם יש את המקום הנוח להתארגנות לפני ואחרי.
  • מתקנים נוספים – אמרתם בריכה, ואתם מתכוונים גם לג'קוזי ואולי למתקנים נוספים. בדקו מה בדיוק יש בצימר ומה לא.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *