עזבו אתכם מקמפינג בחוף הים – היום עושים את זה בסטייל

קמפינג בחוף הים

קמפינג בחוף הים הוא ללא ספק דבר מהנה מאוד. רחש הגלים, החול הרך, הירח במרכז השמיים והאוויר המלוח של הים, יוצרים אוירה מחשמלת ומיוחדת. אולם, בעוד שהאווירה נעימה והנוף מרהיב, מרבית הנוכחים בקמפינג מעין זה, מוצאים את עצמם בשלב מסוים חשים בחוסר נוחות בשל החול הפולש לכל איבר ואיבר מגופם, ישיבה לא נוחה וכמובן: רוח קרירה הצולפת בהם. עבור אותם אנשים אשר אוהבים קמפינג, אך מתקשים להסתגל לתנאי הקמפינג, כיום מוצעת אלטרנטיבה איכותית מאוד: קרוואן להשכרה.

מהו קרוואן להשכרה

קרוואן להשכרה הוא מתחם מגורים קטן וממונע. מה הכוונה אתם שואלים? הקרוואן הנע על גלגלים, הינו מרחב נוח לשהייה, הכולל בו גם שירותים, מטבח קטן, מקלחת ועוד. מדובר בחדרון ממש שניתן לישון בו ולשהות בו אלא שבניגוד לחלל המצוי במבנה קבוע, את הקרוואן ניתן לנייד ממקום למקום. כלומר, אם מתחשק לכם ליהנות מקמפינג בחיק הטבע, מבלי לסבול מכל התופעות הכרוכות בשינה בחיק הטבע, הרי שהגעה לחניון קרוואנים באתרי קמפינג בטבע, המאפשר חיבור זמין אל מים ואל חשמל, יסייע לכם ליהנות מכל היתרונות שבקמפינג בחיק הטבע בלי החסרונות שבו. מדובר בפינוק ממשי אשר משדרג כל חווית קמפינג נתונה.

קרוואנים

מדוע כדאי לבחור בקרוואן על פני קמפינג בחוף הים

לא מעט אנשים תוהים מדוע כדאי להם בעצם לבחור דווקא בקרוואן. אותם אנשים אינם מבינים בוודאי את כלל היתרונות שיש בקרוואן על פני שהייה באוהל. הבחירה בקרוואן מאפשרת לכל אדם הבוחר בו, ליהנות מכלל היתרונות השונים של נוחות, בעוד שהוא שוהה בחלל חיצוני. מצד אחד, האדם לא בוחר בשהייה בחדר אירוח או במלון, אלא נהנה מהחוויה בטבע ומצד שני, עבור חוויה מעין זו, הוא איננו חייב להקריב את הנוחות שלו. החברות המציעות כיום קרוואנים להשכרה, מבינות את הצורך של כל אדם בחוויית קמפינג נוחה יותר ולכן, הן מציעות מגוון רחב של קרוואנים להשכרה, אשר יענו כל צרכיו של כל אדם. ישנם קרוואנים הרלוונטיים לטיול זוגי, ישנם קרוואנים הרלוונטיים לטיולי משפחות ועוד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *