תביעת פיצויים בגין תאונות דרכים חו"ל לעומת תאונות בארץ

rehabilitation1

אחד החששות הגדולים ביותר של אנשים שנוסעים לחו"ל הוא מפני העובדה שאם חלילה יקרה משהו הם לא ידעו להתמודד עם הרשויות. במקרים שבהם קורית תאונה בארץ זה יותר מובן יש כתובת שאפשר לפנות אליה ויש עם מי לדבר. במקרים שבהם אתה אפילו לא יודע מי פגע בך גם זה אפשרי לטיפול, משום שבכל מקרה יש משטרה ויש מי שיקבל את התלונה שלכם בשפה שלכם ולפחות תדעו היכן אתם ושקבלו טיפול. אבל בחו"ל אנחנו חוששים מהרשויות המקומיות, מבתי חולים ומגופים רשמיים שלא יעשו את מה שהם חייבים לעשות ולהיות אחראים למעשיהם משום שהם חושבים שאם תחזור הביתה הכל יישכח ולא תטרחו לדאוג לתביעת פיצויים שמגיעים לכם בגל המרחק והטרחה שכרוכה בכך. ובכן, יש מה לעשות. בדיוק כפי שבארץ אתם מחויבים לתעד כל דבר וללכת להגיש תלונה במשטרה וללכת לקבל טיפול ולהשיג תיעוד ממוסמך ורשמי על הטיפול והנזקים שקרו לכם, כך גם בחו"ל.

עברת תאונת דרכים בחו"ל? >>

מה עושים אחרי תאונה בחו"ל?

בדיוק כמו בארץ, מחליפים פרטים. אם לא משתפים אתכם פעולה התקשרו למשטרה והשיגו מישהו שיתעד כל מה שנחוץ מבלי לוותר על כך. אפשר להגיש תביעה על נזקי גוף גם כאשר אינכם במדינה שבה נפגעתם אם אתם פועלים נכון ודואגים לתיעוד של כל דבר. ראשית, קבלו את כל המסמכים שנוגעים לתאונה ולפציעה, וגם אישורים רפואיים ומסמכי סיכום של הפציעה ושל הטיפול גם בחו"ל וגם בישראל. שמרו קבלות על כל סכום ששילמתם, על כל טופס שהגשתם ושהחתימו אתכם עליו, במיוחד כאשר מדובר בתביעה לביטוח הרפואי שלכם שישלם. השוני בהיערכות נובע מכך שמכיוון שתצטרכו לחזור לארץ ולא תוכלו לנסוע לשם תצטרכו לאסוף כל מה שנחוץ לכם כבר עתה. כל מה שיש לכם כעת עדיף מאשר תחקור עתידי.

שמירת קבלות

שמירת קבלות על תשלומים שעשיתם חיוני לצורך בקשת החזרים ופיצויים למקרה שההוצאות שלכם היו גדולות בגלל התאונה והפציעה. זה כולל התאכסנות במלונות ואשפוז בבתי חולים ובתי החלמה וכל טיפול שנאלצתם לשלם עליו או הוצאה על נסיעה בגלל התאונה. גם אם נאלצתם לקנות עזרים רפואיים בעיקר, ציוד כלשהו לעזור לכם להתמודד ואמבולנס פרטי שאינו מכוסה על ידי ביטוח. כל מה שמוכיח שאכן נפגעתם בתאונה ויש לכם הוצאות שיש לפצות אתכם עליהן. כמו כן, תיעוד רשמי ומסמך רשמי של משטרת המקום הכרחיים כדי להוכיח שאכן מדובר בתאונה שנחקרה כולל נסיבותיה, ומופיעים גם שמות המעורבים. שמרו גם תמונות של המעורבים ושל הרכב והמקום שבו זה קרה.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חתונת שישי בצהריים
מרבית הזוגות רגילים לכך שהיום החשוב בחייהם – יום החתונה – נחגג בערב. עם זאת, בשנים האחרונות הולכת...
קרא עוד »
ינו 13, 2016
הבשמים המובילים לקיץ 2017
טרנדים נוטים לחלוף להם, ועל הדרך גם העדפות האישיות של נשים וגברים בתחום הבישום. ישנן חברות שהופכות...
קרא עוד »
יונ 13, 2017
איך לבחור עיצוב גבות שיתאים בדיוק לך
לגבות יש תפקיד חשוב בנראות החיצונית של כל אישה ובאופציות ההבעה שלה. זו הסיבה שיש חשיבות גדולה שכל...
קרא עוד »
מאי 01, 2022