כל מה שאתם צריכים לדעת על הוצאת ויזה לארה"ב

כל מה שאתם צריכים לדעת על הוצאת ויזה לארה"ב

כדי להיכנס לגבולות ארצות הברית חייבים להצטייד עם דרכון מתאים. בין אם מדובר על תקופת שהייה ממושכת וגם אם זה טיול בלבד – הדרכון הוא תנאי בסיסי שמהווה שלב ראשון בהכנות לקראת הטיסה. סוג הוויזה אותה מוציאים נקבעת לפי מטרת הנסיעה, ולכן צריך גם לעשות חידוש דרכון אמריקאי במידה והוא אינו בתוקף כבר. הוצאת ויזה לארצות הברית כרוכה בתהליך מתיש למדי אותו יש לבצע. מה גם שלא כל מי שנכנס לתהליך אכן מסיים אותו בסופו של דבר עם ויזה…

לבצע את תהליך הבקשה באופן נכון

אם אתם שוקלים טיסה לארצות הברית ואתם מתארגנים בעניין הויזה, חשוב כי תתכוננו היטב ותלמדו על השלבים השונים אותם תעברו בתקופה הקרובה. כי ככל שתדעו טוב יותר מה אתם אמורים לעשות וכיצד עליכם להתנהל, כך תוכלו לצלוח את התהליך הזה באופן קל ויעיל יותר. קראו על הפרוצדורה הנדרשת והתחילו לבצע את תהליך הוצאת הוויזה לארצות הברית במועד. כך שתקבלו את הוויזה בזמן, ותוכלו לצאת לארצות הברית במועד המתוכנן. מומלץ לקצר תהליכים ולהיעזר בחברה מקצועית כמו ויזה ספיד.

מילוי שאלון מקוון ותשלום אגרה

בראשית התהליך עליכם לגשת לשאלון המקוון אותו עליכם למלא. שימו לב – אם אנגלית אינה שגורה על לשונכם המילוי עשוי להיות מורכב. שכן גם השאלות כתובות באנגלית, וגם התשובות שלכם צריכות להיכתב בשפה זו. לאחר סיום מילוי השאלון תתבקשו לשלם את האגרה עבור הגשת הבקשה. כאשר יש בידכם אישור כי האגרה שולמה, ניתן להתקדם הלאה ולקבוע תור לראיון בשגרירות.

ראיון בשגרירות

את הריאיון ניתן לקבוע בשגרירות בתל אביב או בירושלים, על פי בחירתכם. במהלך הריאיון תעברו תשאול שנועד לבדוק מהי מטרת היציאה שלכם, ומתי אתם מתכננים לעזוב את ארצות הברית. ארצות הברית חוששת ממטיילים שבוחרים להישאר בה ולהפוך לאזרחי קבע. ועל כן עליכם לדאוג כי התשובות שלכם יבטאו את משך הנסיעה שלכם, ואת החיבור שלכם לארץ. במיוחד נכון הדבר באשר לצעירים שסיימו זה עתה צבא. עליהם לדאוג כי למראיין יהיה ברור שאין לו כל סיבה להישאר לגור בארצות הברית מעבר לתקופה המאושרת בוויזה שהוא עתיד לקבל עם תום התהליך.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנה מקורית לאימא ליום האישה
יום האישה חל מידי שנה בתאריך 8.3, ולרוב, הוא מציין את הישגיהן של הנשים בעולם. בדרך כלל, נהוג להעניק מתנות...
קרא עוד »
פבר 05, 2019
האם לופט יתאים לאירוע המשפחתי הקרוב שלכם?
בכל משפחה יש אירועים שונים שנהוג לחגוג, כי מעבר לחגים חשובים כמו פסח או ראש השנה יש גם אירועים כמו ימי...
קרא עוד »
פבר 18, 2015
וילות ברמת הגולן – הגיע הזמן לחגוג כמו שצריך
אם גם אתם מעוניינים לצאת לנופש באחד האזורים היפים ביותר של מדינת ישראל, אתם מוזמנים לחוות נופש וילות...
קרא עוד »
ינו 26, 2022