כל מה שאתם צריכים לדעת על הוצאת ויזה לארה"ב

כל מה שאתם צריכים לדעת על הוצאת ויזה לארה

כדי להיכנס לגבולות ארצות הברית חייבים להצטייד עם דרכון מתאים. בין אם מדובר על תקופת שהייה ממושכת וגם אם זה טיול בלבד – הדרכון הוא תנאי בסיסי שמהווה שלב ראשון בהכנות לקראת הטיסה. סוג הוויזה אותה מוציאים נקבעת לפי מטרת הנסיעה, ולכן צריך גם לעשות חידוש דרכון אמריקאי במידה והוא אינו בתוקף כבר. הוצאת ויזה לארצות הברית כרוכה בתהליך מתיש למדי אותו יש לבצע. מה גם שלא כל מי שנכנס לתהליך אכן מסיים אותו בסופו של דבר עם ויזה…

לבצע את תהליך הבקשה באופן נכון

אם אתם שוקלים טיסה לארצות הברית ואתם מתארגנים בעניין הויזה, חשוב כי תתכוננו היטב ותלמדו על השלבים השונים אותם תעברו בתקופה הקרובה. כי ככל שתדעו טוב יותר מה אתם אמורים לעשות וכיצד עליכם להתנהל, כך תוכלו לצלוח את התהליך הזה באופן קל ויעיל יותר. קראו על הפרוצדורה הנדרשת והתחילו לבצע את תהליך הוצאת הוויזה לארצות הברית במועד. כך שתקבלו את הוויזה בזמן, ותוכלו לצאת לארצות הברית במועד המתוכנן. מומלץ לקצר תהליכים ולהיעזר בחברה מקצועית כמו ויזה ספיד.

מילוי שאלון מקוון ותשלום אגרה

בראשית התהליך עליכם לגשת לשאלון המקוון אותו עליכם למלא. שימו לב – אם אנגלית אינה שגורה על לשונכם המילוי עשוי להיות מורכב. שכן גם השאלות כתובות באנגלית, וגם התשובות שלכם צריכות להיכתב בשפה זו. לאחר סיום מילוי השאלון תתבקשו לשלם את האגרה עבור הגשת הבקשה. כאשר יש בידכם אישור כי האגרה שולמה, ניתן להתקדם הלאה ולקבוע תור לראיון בשגרירות.

ראיון בשגרירות

את הריאיון ניתן לקבוע בשגרירות בתל אביב או בירושלים, על פי בחירתכם. במהלך הריאיון תעברו תשאול שנועד לבדוק מהי מטרת היציאה שלכם, ומתי אתם מתכננים לעזוב את ארצות הברית. ארצות הברית חוששת ממטיילים שבוחרים להישאר בה ולהפוך לאזרחי קבע. ועל כן עליכם לדאוג כי התשובות שלכם יבטאו את משך הנסיעה שלכם, ואת החיבור שלכם לארץ. במיוחד נכון הדבר באשר לצעירים שסיימו זה עתה צבא. עליהם לדאוג כי למראיין יהיה ברור שאין לו כל סיבה להישאר לגור בארצות הברית מעבר לתקופה המאושרת בוויזה שהוא עתיד לקבל עם תום התהליך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *