כל מה שאתם צריכים לדעת על הוצאת ויזה לארה"ב

כל מה שאתם צריכים לדעת על הוצאת ויזה לארה"ב

כדי להיכנס לגבולות ארצות הברית חייבים להצטייד עם דרכון מתאים. בין אם מדובר על תקופת שהייה ממושכת וגם אם זה טיול בלבד – הדרכון הוא תנאי בסיסי שמהווה שלב ראשון בהכנות לקראת הטיסה. סוג הוויזה אותה מוציאים נקבעת לפי מטרת הנסיעה, ולכן צריך גם לעשות חידוש דרכון אמריקאי במידה והוא אינו בתוקף כבר. הוצאת ויזה לארצות הברית כרוכה בתהליך מתיש למדי אותו יש לבצע. מה גם שלא כל מי שנכנס לתהליך אכן מסיים אותו בסופו של דבר עם ויזה…

לבצע את תהליך הבקשה באופן נכון

אם אתם שוקלים טיסה לארצות הברית ואתם מתארגנים בעניין הויזה, חשוב כי תתכוננו היטב ותלמדו על השלבים השונים אותם תעברו בתקופה הקרובה. כי ככל שתדעו טוב יותר מה אתם אמורים לעשות וכיצד עליכם להתנהל, כך תוכלו לצלוח את התהליך הזה באופן קל ויעיל יותר. קראו על הפרוצדורה הנדרשת והתחילו לבצע את תהליך הוצאת הוויזה לארצות הברית במועד. כך שתקבלו את הוויזה בזמן, ותוכלו לצאת לארצות הברית במועד המתוכנן. מומלץ לקצר תהליכים ולהיעזר בחברה מקצועית כמו ויזה ספיד.

מילוי שאלון מקוון ותשלום אגרה

בראשית התהליך עליכם לגשת לשאלון המקוון אותו עליכם למלא. שימו לב – אם אנגלית אינה שגורה על לשונכם המילוי עשוי להיות מורכב. שכן גם השאלות כתובות באנגלית, וגם התשובות שלכם צריכות להיכתב בשפה זו. לאחר סיום מילוי השאלון תתבקשו לשלם את האגרה עבור הגשת הבקשה. כאשר יש בידכם אישור כי האגרה שולמה, ניתן להתקדם הלאה ולקבוע תור לראיון בשגרירות.

ראיון בשגרירות

את הריאיון ניתן לקבוע בשגרירות בתל אביב או בירושלים, על פי בחירתכם. במהלך הריאיון תעברו תשאול שנועד לבדוק מהי מטרת היציאה שלכם, ומתי אתם מתכננים לעזוב את ארצות הברית. ארצות הברית חוששת ממטיילים שבוחרים להישאר בה ולהפוך לאזרחי קבע. ועל כן עליכם לדאוג כי התשובות שלכם יבטאו את משך הנסיעה שלכם, ואת החיבור שלכם לארץ. במיוחד נכון הדבר באשר לצעירים שסיימו זה עתה צבא. עליהם לדאוג כי למראיין יהיה ברור שאין לו כל סיבה להישאר לגור בארצות הברית מעבר לתקופה המאושרת בוויזה שהוא עתיד לקבל עם תום התהליך.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ויזה לארה"ב – מה חשוב לדעת?
מידי שנה עשרות אלפי ישראלים מגיעים לשגרירות האמריקאית בישראל במטרה להוציא ויזה לארה"ב. לא רבים...
קרא עוד »
פבר 19, 2018
מסאז תאילנדי – מתי נכון לקבל אותו
על פניו, בכל עת ובכל זמן יהיה נכון מצידנו ללכת אל מטפל או מטפלת בשביל לקבל מסאז' תאילנדי. הרי מדובר...
קרא עוד »
אוק 20, 2019
אטרקציות לכל הארץ
זוכרים את הימים שהייתם לוקחים את הילדים לטיול בארץ וכל מה שהייתם צריכים בשביל להפוך את היום הזה לכיף...
קרא עוד »
ינו 13, 2016