מבוכי מראות מפורסמים בעולם

מבוכי מראות מפורסמים בעולם

מבוכים הם לא דבר חדש עבור בני האדם, כשאר במתכונת הישנה והעתיקה של המבוכים הם היוו בתור מסלול שבו צעדו בני האדם על מנת לעבור סוג כזה או אחר של טקס פולחן. אלפי שנים קדימה, המבוכים הפכו להיות דבר שנועד לגרות את המחשבה ולשעשע את האדם, עם סוגים רבים של מבוכים שקיימים בכל רחבי העולם.

מחפשים מה לעשות באילת? אחד מסוגי המבוכים הוא כזה שבנוי מראות רבות, וכאן יש כמה מקומות שבהם המבוך של המראות הוא נקודה שאותה חייבים לחוות. הנה כמה מבוכי מראות מפורסמים מן העולם, שאם תכננים לאחד מן היעדים הללו טיול, כדאי שלא לפספס אותו וליהנות מחוויה שלא דומה לאף סוג אחר של מבוך.

המבוך המתקדם של אילת

חדר האשליות באילת נחשב למבוך הכי מתקדם מסוגו בארץ, וגם בעולם. הגודל של המקום הוא כ-130 מ"ר, עם חוויה שתהיה מאתגרת לגדולים ולקטנים כאחד. זה הרבה יותר ממסלול שבו אנשים רואים את עצמם משתקפים בכל מיני צורות, אלא סוג של אשליה אופטית אשר יוצרת מעין מבוך שאליו נכנסים בקלות, ולדעת לצאת זה כבר סיפור אחרת לחלוטין.

מבוך המראות בגבעת פטרין

אחד מן המבוכים המוכרים בעולם, וכזה שבו עוברים כל התיירים בייחוד אלה שמגיעים אל העיר פראג לתייר בתור משפחה. המקום בנוי במסוך לדגם מוקטן של מגדל אייפל המרשים, ובסוף המבוך יש עוד לא מעט אטרקציות כמו היכל הצחוק שאליו באופן קבוע כל התיירים ממשיכים.

מבוך המראות בווילטשיר אנגליה

בתוך אחוזה רחבת ידיים שממוקמת בווילטשייר אנגליה קיים מבוך מראות פופולארי ואהוב. מבוך זה מוכר בתור מבוך המלך ארתור, מכיוון שאלה הנכנסים אל המבוך הם לא אחרים מאשר האבירים של המלך ארתור, שאר צריכים לעבור באותו מבוך והמטרה היא בסופו של דבר להשיג את הגביע הקדוש. האשליות אינן בנויות אך ורק על המראות, אלא מכילות גם כל מיני סוגים של רעשי אפקטים שמפחידים את התיירים שמתמלאים אדרנלין.

המוזיאון של ריפלי, סן פרנסיסקו

מוזיאון שקיים לא רק בלונדון, אלא גם בכיר דאם המפורסמת באמסטרדם ובסן פרנסיסקו שבארה"ב.. מעבר לאוסף הענק שאותו אסף ריפלי, יש גם מסלול של מבוך מראות שהופך את החוויה של שיטוט בין אלה לחוויה מעצימה עם אורות וצלילים מבלבלים ומרגשים כאחד.

 

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סים בינלאומי ? רק world 8
כרטיס ה-SIM הבינלאומי הוא שבב קטן המוכנס לכרטיס סים קיים כדי לאפשר נדידה בינלאומית בטלפון נייד. זה...
קרא עוד »
ספט 18, 2022
סגנון טבעות האירוסין לשנת 2019
מזל טוב! אתם מתחתנים וכעת את רוצים לבחור את טבעת האירוסין המושלמת אותה תוכלו להעניק לאהובת ליבכם בעת...
קרא עוד »
דצמ 03, 2018
גריל הגז החדש שלכם
כשעוברים דירה בדרך כלל יש התרגשות גדולה ורצון עז לשנות כל מה שאפשר. כלומר, רבים מאיתנו יבחרו לזרוק את...
קרא עוד »
מרץ 26, 2018