ימי כיף לעובדים במרכז – רעיונות שלא חשבתם עליהם

ימי כיף לעובדים במרכז

מתי בפעם האחרונה באמת יצא לכם להשקיע בעובדים שלכם? לקחת אותם למקום מסוים, הרחק מהמשרד, ורק להשקיע בגיבוש להם זה עם זה? ההוכחות והנתונים בשטח מראים שכאשר עובדים מגובשים בינם ולבין עצמם העבודה שהם מבצעים הרבה יותר טובה, אז למה שלא תשקיעו בכך גם אתם? העובדים שלכם צמאים ליצור יחסים טובים אחד עם השני ולכן כדאי להתחיל לתת את הדעת על הנושא של ימי כיף לעובדים במרכז – רעיונות שלא חשבתם עליהם. ראשית, כל יום גיבוש צריך להתחיל בפינוקים של בוקר שיכולים לכלול קפה טעים, מאפים טריים ועוד, ושנית, אחרי כל הקדמה הזאת ניתן יהיה להתחיל את יום הגיבוש ולשלב בו אטרקציות מיוחדות.

ימי כיף לעובדים במרכז

מה באמת יכול להתאים לעובדים שלכם?

כשמדברים על ימי כיף לעובדים במרכז – רעיונות שלא חשבתם עליהם מדברים על משהו שצריך, לפני הכול, להלהיב את העובדים שלכם. לכן כדאי לחשוב על שילוב של פעילויות כמו:

  • רכיבה על סוסים
  • טיולי טרקטורונים
  • פעילויות ODT מגוונות
  • פינוקים שונים של ספא ויופי
  • ארוחה בטבע ועוד

כמובן שלא בכל יום גיבוש אתם צריכים לשלב את כל האטרקציות גם יחד, אך בהחלט כדאי להכיר את האפשרויות השונות כדי שתוכלו לבנות את יום הכיף הכי מוצלח שקיים.

כמה צריך להשקיע בהפקה כזאת?

אין ספק שלקחת את העובדים ליום גיבוש וכיף זו הוצאה כלכלית לא קטנה, כבר מעצם העובדה שאתם סוגרים את המשרד ליום אחד ואיש לא עובד. בנוסף לכך, צריך לממן את ההסעה למקום, את האוכל ואת המדריכים המקצועיים שיעבירו את כל הפעילויות בשטח. לכן כדאי לקחת בחשבון את הנתונים השונים ולראות לאיזו הוצאה כלכלית אתם נכנסים כי הדבר האחרון שתרצו בוודאי זה להכניס את העסק לחובות כלכליים. החדשות הטובות הן שלא תמיד ימי כיף וגיבוש צריכים לעלות לכם יותר מידי כך שאם תשוו ותבדקו אתם תראו שבסופו של דבר המחירים לא תמיד גבוהים. להשקיע בעובדים שלכם זה להשקיע בעסק ולכן, אפילו אם זה יעלה לכם כסף, לטווח הארוך זה ישתלם.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פעולות גיבוש לחיילים
הצבא הוא גוף משמעותי ודומיננטי מאוד עבור כל אחד ואחד מאתנו. כולנו יודעים שבלעדי אותם חיילים אשר עושים...
קרא עוד »
יונ 22, 2016
דברים שלא ידעתם על דיסני
אבירים אמיצים, נסיכות יפיפיות, הרפתקאות וצלילי -  כולם מאפיינים את עולם הסרטים של וולט דיסני. אבל מה...
קרא עוד »
נוב 15, 2017
מדוע וילות נופש בצפון הפכו לטרנד פופולרי?
הצפון הירוק מושך אליו מבקרים בכל שנה ושנה, במיוחד באביב או בקיץ. החודשים שבהם לא יורד גשם ואין חשש...
קרא עוד »
אפר 08, 2017