לא נוסעים לחו״ל בלי לעשות ביטוח בריאות

נעלי טיולים

נסיעות לחו״ל הפכו להיות עניין שבשגרה בעידן שבו אנחנו חיים והימים שבהם היינו נוסעים לחודש שלם בגלל עלות הטיסה עברו חלפו להם. לכן ברור מדוע גם אתם כבר פחות מתרגשים מהנסיעות ועושים הכול כדי לנצל את המחירים הטובים, אך האם אתם זוכרים לעשות זאת תוך הקפדה על כמה כללי בטיחות חשובים? מעבר לכך שכולנו רוצים לראות עולם ולחסוך איפה שרק אפשר, כדאי גם לזכור שלפני הכול חשוב לשמור על הבריאות. זה לא אומר שלא כדאי להסתכן, לעשות פעילויות של ספורט אקסטרים או לאכול את כל האוכל הכי מרגש שקיים, זה פשוט אומר שצריך לעשות ביטוח. ביטוח בריאות לחו״ל זה מסוג אותם הדברים שאומנם עולים כסף ותמיד נעדיף לא להשתמש בהם, אך זה מסוג הדברים שאי אפשר לנסוע בלעדיהם.

מה קובע את המחיר?

אי אפשר לדבר על ביטוח בריאות לחו״ל ולא לדבר על המחירים, כי מי מאיתנו היה מוכן שהביטוח יעלה לו יותר מהטיסה? לכן חשוב שתדעו שיש כמה דברים שיכולים להשפיע על המחיר שבסופו של דבר יהיה עליכם לשלם, כמו לדוגמה:

  1. גיל הנוסע

  2. המצב הבריאותי שלו לפני הנסיעה

  3. האם מדובר על אישה בהיריון

  4. לאיפה נוסעים

  5. האם בטיול מתוכננת גם פעילות ספורטיבית ברמת סיכון גבוהה

  6. האם יש רקע בריאותי בעייתי

בנוסף לכל אלה, כמובן שגם האלה לאיזו חברה ביטוח אתם פונים תשפיע על השאלה כמה תשלמו.

איך תבחרו את חברת הביטוח שלכם?

האמת היא שיש מגוון רחב של חברות ביטוח וברור מדוע אתם לא יודעים לאיזו מהן כדאי לפנות. חשוב לדעת שאם תעשו השוואה בין כמה חברות זה בדרך כלל יעזור לכם לחסוך, אז למה אתם מחכים? כאשר משווים בין כמה חברות אפשר להתרשם לא רק מהצעות המחיר השונות אלא גם מהשירות שמחכה לכם, מהאדיבות וגם מחוות הדעת של לקוחות אחרים לגבי חברות הביטוח. מגיע לכם לקבל תמורה מלאה על הכסף שאתם עומדים לשלם ואתם תראו שעם ביטוח בריאות כמה שיותר מקיף אתם תיסעו בראש הרבה יותר שקט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *