כיצד בנוי מתחם לייזר טאג וכיצד בנוי המשחק

תתארו לעצמכם שאתם שייכים לצוות ובו לכל אחד יש תפקיד מיוחד אותו עליו למלא על מנת שיהיה ניתן לעמוד במשימה שקיבלתם. לשם כך, אתם מקבלים כלים מיוחדים ועליכם לעמוד במשימה תוך זמן מוגדר.

זה יישמע לכם כמו ספר הרפתקאות או סרט מתח, שלא נדבר על זה שעבור חלקכם ייתכן וזה יישמע כמו חזרה אל השירות הצבאי או אל המילואים.

ובכן, מדובר במשחק לייזר טאג שכובש את המדינה. זה משחק מאוד פשוט אך מהנה, במהלכו כל שחקן בצוות מקבל רובה לייזר ומרכיב על עצמו חיישנים, ותפקידו ביחד עם חבריו לצוות לעמוד במשימה שהם קיבלו, אל מול הקבוצה היריבה.

המקום בו נערך המשחק הוא מתחם מיוחד שנבנה לשם כך. צריך לציין, ישנם מתחמים ספציפיים שמותאמים עבור לייזר טאג, אפשר למצוא אותם במגוון ערים ברחבי הארץ. אותם  מתחמים ערוכים לקבל כמות מסוימת של אורחים, על פי דרישה. כמובן שיש להזמין מקום מראש על מנת שיהיה ניתן להיערך בהתאם. בדרך כלל, נהוג להזמין את המקום בסופי שבוע, חופשות חג וקיץ, ימי הולדת ובאירועים אחרים. 

מלבד זאת, ניתן להקים מתחם כזה גם במרחבים ציבוריים שונים. לא מעט הורים מזמינים מתחם לייזר טאג לצורך הפעלה של ילדים בימי הולדת. באופן טבעי מדובר על ימי הולדת של ילדים בוגרים אשר יותר מתאימים להשתתף במשחק שכזה.

כיצד בנוי מתחם לייזר טאג

המתחם בנוי, במובן מסוים כמו שדה קרב או יותר נכון שדה אימונים של צבא אמיתי. אומנם יש בו שטיחים וגדרות שמתמחים את המקום, אך מצד שני, המתחם כולל, בין השאר גם אלמנטים שונים שמיועדים לצורך הסתתרות ועל מנת לאפשר לשחקנים השונים לייצר את אפקט ההפתעה.

מאחר והכוונה היא לייצר אווירה שהיא כמו הדבר האמיתי, הרי שגם השחקנים יכולים להתחפש לחיילים, וגם המקום עצמו הרבה פעמים ייראה כמו שדה קרב אמיתי, עם רשתות, שקי חול, בונקרים וכדומה. מן הסתם, הילדים והמבוגרים שישתתפו במשחק, מאוד ייהנו מהחוויה וכן מכל התפאורה שמסביב.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפלגות נופש – בריחה קטנה מהשגרה
אם אתם מחפשים אחר דרך לברוח קצת מהשגרה ולשכוח מכל הצרות שיש לכם בחיי היומיום, אז הרעיון של הפלגות נופש...
קרא עוד »
נוב 29, 2018
יוצאים הרבה לטיולים משפחתיים? אתם צריכים רכב חסכוני בדלק
לקנות רכב חדש לכל המשפחה זה לא מהדברים שאנחנו עושים כל יום, שכן מדובר על הוצאה כלכלית גדולה. עם זאת,...
קרא עוד »
אוג 18, 2015
סים בינלאומי ? רק world 8
כרטיס ה-SIM הבינלאומי הוא שבב קטן המוכנס לכרטיס סים קיים כדי לאפשר נדידה בינלאומית בטלפון נייד. זה...
קרא עוד »
ספט 18, 2022