צריכים להוציא ויזת משקיע לארצות הברית?

עורך דין לענייני חוזים

אשרת EB-5 מעניקה תושבות ארה"ב קבועה לאלה שמשקיעים בפרויקטים שאושרו על ידי הממשלה בכל ארצות הברית של אמריקה. ויזת ההשקעה בארה"ב יכולה להועיל מכיוון שהיא מעניקה גישה למערכת החינוך בארה"ב, הזכות לחיות בה, לפרוש, לעבוד וללמוד בארה"ב ועוד. 

צריכים להוציא ויזת משקיע לארצות הברית? |

יזמים רבים משקיעים מעבר לים בפרוייקטים רבים במדינות רבות ובעיקר בארצות הברית המאפשרת זאת. על ידי מתן ויזת משקיע, תוכלו גם אתם להיות חלק מאלפי יזמים שעושים את הונם מעבר לים בצורה מסודרת ועם האישורים הדרושים לכך.

לא כל יזם יוכל לקבל ויזת משקיע לארצות הברית ולשם בדיקה זו, תצטרכו לפנות לקונסוליה האמריקאים ובהתאם לשיקולים שונים, תוכלו לקבל ויזת משקיע לארצות הברית. אם אתם לא יודעים מאיפה להתחיל את כל ההליך המסובך הזה, תוכלו לעשות זאת על ידי עורך דין לענייני חוזים.

האם בני משפחתי יכולים לקבל אשרות עולים? |

בהתבסס על עתירתכם המאושרת, בן או בת זוגכם וילדים מתחת לגיל 21, רשאים לבקש יחד איתכם אשרות עולים. כמוכם, עליהם גם למלא טפסי בקשה נדרשים, להשיג מסמכים אזרחיים נדרשים, לשלם את העמלות הנדרשות ולעבור בדיקות רפואיות. 

בני זוג מאותו המין של אזרחי ארה"ב ותושבים קבועים חוקיים יחד עם ילדיהם הקטינים, זכאים כעת לאותם הטבות הגירה כמו בני זוג בני המין השני.

כמה עולה להוציא ויזת משקיע? |

אם אתם תעשו זאת בעצמכם, יתכן שתוציאו סכומים לא מבוטלים עד שתקבלו אשרות אלה אך חשוב לומר כאן; ישנם עורכי דין רבים המתמחים בענייני חוזים באתר https://avivilaw.co.il/ שישמחו לעשות את השירות המייגע הזה עבורכם. כך תוכלו לחסוך זמן יקר וחשוב ולקצר את כל התהליך.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מוצרי קיץ שאסור לפספס
עונת הקיץ היא הזמן הטוב ביותר למכור את המוצרים שלך. לכן, חשוב שיהיה לך מושג ברור מה אתה מוכר ולמה אנשים...
קרא עוד »
אוג 28, 2022
נגן סקסופון לאירועים פרטיים
ישנן פעמים בהם נרצה להקים אירוע, אך כזה אותו אנשים לעולם לא ישכחו, כלומר – כזה שאנשים רבים ידברו עליו,...
קרא עוד »
דצמ 30, 2015
כל היתרונות של האוכל המוכן שאפשר לקנות הביתה
אם יש משהו שמאפיין את העידן שבו אנחנו חיים בישראל, זו העובדה שרוב האנשים עובדים הרבה יותר מידי קשה....
קרא עוד »
ינו 22, 2015