מקומות שחובה לראות ברומניה

מקומות שחובה לראות ברומניה

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים, רווקים ורווקות, זוגות צעירים, זוגות עם ילדים וכן אנשים מבוגרים, בוחרים לנסוע אל מדינות מזרח אירופה ובפרט לרומניה, בין אם זה לנופש של מספר ימים ובין אם זה לטיול ארוך יותר.

מדינות מזרח אירופה ובפרט רומניה, הפכו להיות מאוד פופולאריות במהלך השנים האחרונות ולכן אנשים רבים בוחרים לעשות טיול לרומניה ל5 ימים לפחות. בחירה זו נובעת מכמה סיבות – ראשית, פתיחת השערים של אותן מדינות עם נפילת הגוש הקומוניסטי בתחילת שנות התשעים, הביא לכך ששוק חדש, שלם ורחב נפתח בפני התייר הישראלי. שנית, באותן מדינות אפשר למצוא שילוב של אתרי טבע מרשימים, אתרים היסטוריים לצד קניונים, קזינו, עיירות נופש ועוד. שלישית, מדובר על מדינות מאוד זולות, הן הטיסות, המלונות וכן הארוחות. הכל מאוד זול ביחס למדינות מערב אירופה או מדינות אחרות.

ניקח מדינה כמו רומניה, היא הפכה ליעד מאוד פופולארי בקרב לא מעט אנשים, כך למשל, אנחנו יכולים לראות צעירים וצעירות רבים נוסעים לשם, לעיתים אפילו רק לסופי שבוע, בשביל לערוך מסיבות, לחגוג ימי הולדת או מסיבות רווקים ורווקות. היכולת להגיע אל המדינה בקלות רבה, תוך זמן קצר, בעלויות נמוכות, הופכת אותה לפופולארית, כאמור.

איפה כדי לטייל ברומניה?

אז כאמור, יש את הבירה בוקרשט, בה אפשר למצוא מגוון רחב של אתרים שמשתלם לבקר בהם. בין אם זה אתרים היסטוריים ובין אם זה אתרים אחרים, כמו מוזיאונים, ארמונות, קניונים ועוד שורה ארוכה של מקומות.

מי שרוצה לצאת לטיול בשטח, אז רכס הרי הקרפטים זה המקום בשבילו. מדובר ברכס שתופס שליש משטח המדינה, אפשר לטייל בו עם ג'יפים, אפשר לעשות בו טארקים ועוד.

חבל ארץ נוסף שזוכה להרבה מאוד פופולאריות הוא טרנסילבניה, שם אפשר ליהנות ממגוון רחב של עיירות וערים בסדרי גודל שונים. בין היתר אפשר לבקר בסיביו, עיר עתיקה, ציורית ושלווה, שם ניתן לפגוש את ההיסטוריה הקדומה של רומניה לצאת ההווה והמודרניות.

צריך לומר, אתרי אינטרנט מלאים בחומר על אתרים, מקומות או אטרקציות ברומניה, מקומות בהם משתלם לבקר. חשוב להקפיד כמובן, שהביקור ייערך בעונה הנכונה במהלך השנה.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *