גיבוש דרך הרגלים – המלצות לטיולי גיבוש

גיבוש דרך הרגלים

אחת הדרכים הטובות ביותר לגבש פרטים לכדי קבוצה, היא באמצעות פעילות מיוחדת מחוץ לאזור הנוחות שלהם. בין אם מדובר בתלמידים, חברים לתנועה, חבר'ה לפני צבא, חיילים וכמובן עובדים במקומות עבודה שונים, הרי שטיולי גיבוש זו הדרך הכי טובה להפוך אותם לקבוצה אחת שעובדת ביחד. טיולים למשפחה הם צורת טיפול מומלצת ביותר בכל גיל ולכל המשפחות.

לא במקרה ארגונים, חברות, קבוצות ולמעשה כל קבוצה של פרטים בודדים, בוחרים לצאת אל טיולים בשטח בשביל להתגבש, שכן המחשבה היא, שדרך הרגליים אפשר לייצר תהליך נכון וחכם של גיבוש בין כל חברי הקבוצה. בצורה כזו, הם לומדים להכיר אחד את השני בין הפעילויות השונות, הם לומדים לעבוד אחד עם השני במסגרת הפעילויות, לומדים מה הפחדים, מה המעלות והמגרעות של כל אחד, לומדים לקבל החלטות ביחד, לומדים לבצע פעילויות משותפות ועוד.

הסיבות שמומלץ לעשות את זה במסגרת טיול, או מה שנקרא "דרך הרגליים" הן, ראשית, כך מוצאים אותם מאזור הנוחות שלהם, כך מעבירים אותם אל מקום בו הם צריכים לגלות דברים אחרים על עצמם, כך הם יכולים לבטא את עצמם בצורה שונה מאשר בדרך כלל. שנית, פה הם לא יכולים להתכנס בתוך עצמם, הם לא יכולים לעמוד בצד, הם חייבים לקחת חלק בתהליך, לקחת חלק בפעילות. אם הם לא יעשו זאת, הם פשוט לא יצליחו. קראו עוד הנושא.

ישנן דוגמאות שונות של טיולי גיבוש, כך למשל, אנחנו מכירים טיולים שכוללים ניווטים בשטח, טיולים שכוללים פעילות ימית, טיולים שכוללים פעילות ספורטיבית, כולל רכיבה על אופניים, וכן אנחנו יכולים למצוא טיולים עם הרפתקאות יותר מעניינות וייחודיות, למשל, טיולים שכוללים פעילויות סנפלינג, טיפוס וכדומה.

צריך לומר, כל טיול כזה, על מנת שיצא לפועל בצורה טובה ובטוחה, על מנת שכל מי שיוצא אליו יחזור בשלום הביתה, חייב להיות מאורגן על ידי חברה מקצועית כמו אשדות ציוד סנפלינג, חברה איכותית עם ניסיון בתחום. זה נכון לגבי הסעות, זה נכון לגבי בניית הדרך, הדרכה, פעילויות גיבוש, וכן לגבי האטרקציות השונות שאנחנו מבקשים לייצר עבור הצוות בטיול. רק כך אנחנו יכולים לייצר את הטיול המושלם עבורם.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל היתרונות בהפקת אירועים דרך חברה
רון ליניאל, הבעלים של חברת הפקת אירועים, מאמין כי כל מי שמעוניין להפיק לעצמו אירוע מקצועי ומוצלח, חייב...
קרא עוד »
נוב 17, 2019
טרקטורון מעופף
טרקטורון מעופף נקרא גם בקאי או מצנח ממונע גלגלי, וזוהי ללא ספק אחת החוויות המיוחדות והמעניינות ביותר...
קרא עוד »
ינו 04, 2019
הרצאות על יהדות
בְּתוֹךְ עַמִּי אָנֹכִי יֹשָׁבֶת", מסבירה אבישג השונמית בפסוק מל"ב ד, ח-לז, תוך שהיא מסבירה שהיא יושבת...
קרא עוד »
פבר 25, 2018