גיבוש דרך הרגלים – המלצות לטיולי גיבוש

גיבוש דרך הרגלים

אחת הדרכים הטובות ביותר לגבש פרטים לכדי קבוצה, היא באמצעות פעילות מיוחדת מחוץ לאזור הנוחות שלהם. בין אם מדובר בתלמידים, חברים לתנועה, חבר'ה לפני צבא, חיילים וכמובן עובדים במקומות עבודה שונים, הרי שטיולי גיבוש זו הדרך הכי טובה להפוך אותם לקבוצה אחת שעובדת ביחד. טיולים למשפחה הם צורת טיפול מומלצת ביותר בכל גיל ולכל המשפחות.

לא במקרה ארגונים, חברות, קבוצות ולמעשה כל קבוצה של פרטים בודדים, בוחרים לצאת אל טיולים בשטח בשביל להתגבש, שכן המחשבה היא, שדרך הרגליים אפשר לייצר תהליך נכון וחכם של גיבוש בין כל חברי הקבוצה. בצורה כזו, הם לומדים להכיר אחד את השני בין הפעילויות השונות, הם לומדים לעבוד אחד עם השני במסגרת הפעילויות, לומדים מה הפחדים, מה המעלות והמגרעות של כל אחד, לומדים לקבל החלטות ביחד, לומדים לבצע פעילויות משותפות ועוד.

הסיבות שמומלץ לעשות את זה במסגרת טיול, או מה שנקרא "דרך הרגליים" הן, ראשית, כך מוצאים אותם מאזור הנוחות שלהם, כך מעבירים אותם אל מקום בו הם צריכים לגלות דברים אחרים על עצמם, כך הם יכולים לבטא את עצמם בצורה שונה מאשר בדרך כלל. שנית, פה הם לא יכולים להתכנס בתוך עצמם, הם לא יכולים לעמוד בצד, הם חייבים לקחת חלק בתהליך, לקחת חלק בפעילות. אם הם לא יעשו זאת, הם פשוט לא יצליחו. קראו עוד הנושא.

ישנן דוגמאות שונות של טיולי גיבוש, כך למשל, אנחנו מכירים טיולים שכוללים ניווטים בשטח, טיולים שכוללים פעילות ימית, טיולים שכוללים פעילות ספורטיבית, כולל רכיבה על אופניים, וכן אנחנו יכולים למצוא טיולים עם הרפתקאות יותר מעניינות וייחודיות, למשל, טיולים שכוללים פעילויות סנפלינג, טיפוס וכדומה.

צריך לומר, כל טיול כזה, על מנת שיצא לפועל בצורה טובה ובטוחה, על מנת שכל מי שיוצא אליו יחזור בשלום הביתה, חייב להיות מאורגן על ידי חברה מקצועית כמו אשדות ציוד סנפלינג, חברה איכותית עם ניסיון בתחום. זה נכון לגבי הסעות, זה נכון לגבי בניית הדרך, הדרכה, פעילויות גיבוש, וכן לגבי האטרקציות השונות שאנחנו מבקשים לייצר עבור הצוות בטיול. רק כך אנחנו יכולים לייצר את הטיול המושלם עבורם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *