השכרת רכב בחופשה בארה"ב – הפיתרון החכם?

השכרת רכב בארהב

השכרת רכב בארהב

לא מעט ישראלים בוחרים בשנים האחרונות להשתמש באופציה של השכרת רכב כאשר הם נוסעים לחופשה במדינות שונות. אחת המדינות הפופולאריות ביותר להשכרת רכב בעת חופשה, היא ארצות הברית.

זה לא מפתיע, שכן מדובר במדינה בה אפשר ליהנות ממגוון רחב של חברות בינלאומיות ומקומיות בהן ניתן לשכור רכבים מסוגים שונים, מדובר במדינה עם מגוון רחב של מסלולים ויעדים שניתן לטייל בהם, ובכלל, האתוס האמריקאי כולו מורכב מנסיעות. מי מאיתנו לא קרא ספרים, ראה סרטים או אפילו שמע שירים על מסעות בליבה של אמריקה, מחוף לחוף, מערים גדולות אל ערים קטנות. אז מה יותר הגיוני מלשכור רכב ופשוט להתחיל לנסוע. וזה עוד לפני שדיברנו על כך שאם אנחנו בוחרים באופציה הזאת, אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של כלי רכב שאין כדוגמתם בישראל ולא בהרבה מדינות.

כעת עולה שאלה, האם זה הפתרון החכם באמת? התשובה מתחלקת לשניים והיא לא חד משמעית, מידע בהרחבה תמצאו באתר https://passportnews.co.il. יש מקומות בהם מאוד נכון והגיוני לשכור רכב. כאשר נוסעים לעיירות קטנים, ערים בינוניות, כאשר רוצים לנסוע אל שמורות טבע ואתרים רחוקים ממקומות מיושבים. זה הרבה יותר הגיוני לשכור רכב מאשר לנסוע לשם בדרכים אחרות, בין אם זו תחבורה ציבורית שהיא לא תמיד יעילה או טיול מאורגן, שעולה לא מעט כסף.

אם זאת, יש מקרים מסוימים בהם זה לא בהכרח נכון לשכור רכב. למשל, מי שמעוניין לטייל בניו יורק, אז זה מיותר, שכן שם אפשר ליהנות מרכבת תחתית מאוד מפוארת ואיכותית אשר מאפשרת להגיע לכל מקום, ובאופן כללי זה לא נוח לנסוע בעיר עם רכב, בגלל הפקקים ועלויות החנייה. כך גם בערים גדולות אחרות. היתרון הוא, שאפשר לשכור רכב מהעיר ולנסוע איתו לכל יעד ולכל מקום אליו אנחנו רוצים להגיע, ואנחנו יכולים להחזיר את הרכב במקום אחר. בזמן שבעת שהותנו בעיר, אנחנו יכולים ליהנות מתחבורה ציבורית.

לסיום צריך לציין, אנחנו יכולים לשכור רכב משדה התעופה בארצות הברית וכן אנחנו יכולים לעשות את זה כבר מהארץ, לפני שאנחנו ממריאים.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור אולמות לאירועים קטנים כראוי?
מחפשים אולמות לאירועים קטנים? רוצים לדעת כיצד לבחור את אולם האירועים הטוב ביותר עבורכם? זה שיהפוך את...
קרא עוד »
יונ 28, 2018
מבוכי מראות מפורסמים בעולם
מבוכים הם לא דבר חדש עבור בני האדם, כשאר במתכונת הישנה והעתיקה של המבוכים הם היוו בתור מסלול שבו צעדו...
קרא עוד »
נוב 27, 2019
מה זה תמלול? ואיך עושים את זה כמו שצריך
תמלול הוא סוג שירות, המוצע בדרך כלל מחברות העוסקות בתרגום וכתיבה. תמלול משמעו, לשמוע הקלטה כלשהי...
קרא עוד »
דצמ 24, 2019