ציידי השטפונות: כך תהנו מנחלים ותשארו בטוחים!

טיולי נחלים

אין ספק כי הילדים שלנו יהיו יותר חכמים מאתנו וזאת עקב העובדה כי כל דור הוא יותר חכם מאשר דור ההורים שלו. אך אם יש בעיה אחת עם הדור הצעיר זה העובדה כי הוא כל היום דבוק למסכים ולא עוזב את המחשב, את הטלוויזיה ובטח שלא את הסמארטפון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כל הורה צריך לחשוב איך הוא יכול לשכנע את הילדים שלו לצאת מן הבית ואיך לנתק אותם לפחות לכמה שעות מן המסכים הנוראיים הללו. אנחנו חייבים לציין כי החורף פותח בפנינו אפשרות נפלאה לעשות זאת. אין דבר יותר מעניין מאשר שטפונות ואין ספק כי זה יגרום לילדים שלכם עניין עצום שכמותו לא תקבלו בשום מקום אחר ועל כך אתם חייבים לחשוב אם אתם רוצים ללמד את הילדים שלכם דברים חדשים ומהנים מאוד.

טיולי נחלים

מדוע כל כך כדאי לבקר בשטפונות עם מדריך טיולים?

העניין עם שטפונות שהם יכולים להיות גם מסוכנים ועל כן יש לדעת בדיוק היכן מתרחש השטפון, היכן זה בטוח לעמוד והיכן אסור לקחת סיכונים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לרוב האנשים אין את הידע הזה ואין את היכולת לדעת כיצד להתנהג בעת שיטפון. אז מה עושים מוותרים על הדבר המרתק הזה? התשובה היא שממש לא. מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל מדריכת טיולים אשר תלווה אתכם בטיול ואשר תדריך אתכם כיצד להתנהג והיכן מותר להיות בעת שיטפון. המדריכה תבטיח כי לא תסכנו את עצמכם וכי אתם וילדכם תהיו בטוחים בעת השיטפון וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

מהו הדבר הכי חשוב בטיול שטפונות?

עליכם להבין כי הדבר הכי חשוב בעת טיול שטפונות הוא שאתם צריכים להקפיד על הוראות הבטיחות. זה בכלל לא משנה אם אתם ציידי שטפונות מנוסים או אם אתם הולכים עם מדריכה צמודה, הוראות הבטיחות הן סופר חשובות והן משהו שאסור בשום פנים ואופן לזלזל בו אם אתם רוצים גם ליהנות מהשיטפון וגם להיות בטוחים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *