רוק בבית הספר – כל ילד חולם להיות רוקר

רוק בבית הספר

אין ספק שלא מעט ילדים בבתי ספר ברחבי העולם, היו שמחים אם היו יכולים לוותר על הלימודים שלהם, להתחיל לנגן ולהפוך להיות רוקיסטים כמו אלה שהם מאזינים להם על בסיס קבוע. אחת כמה וכמה, אם המורה שלהם מוכן לעבוד איתם על זה ולעזור להם להגשים את החלום.

זה מה שעמד בבסיסו של הסרט המצליח, רוק בבית הספר בכיכובו של ג'ק בלאק, אשר יצא בשנת 2003. הסרט שהיה קודמיה ייחודית ומעניינת, זכה להצלחה גדולה, ולראייה, למרות שהוא הופק בתקציב של 35 מיליון דולר בלבד, הרי שהוא גרף מעל ל-131 מיליון דולר ברחבי העולם ויתרה מזו, הוא הפך עם הזמן גם לסדרת טלוויזיה וכן החלו לעלות הצגות על בסיס הסרט בארצות הברית ובלא מעט מקומות בעולם.

אחד המקומות בהם עלתה ההצגה, זו ישראל. לאחרונה עלתה הצגה זו על הבימות בישראל בכיכובו של טל פרידמן שמשחק את תפקיד המורה המופרע, שבמקום ללמד את הילדים חומרי לימוד שונים, הוא מעדיף ללמד אותם לנגן (במקור, המורה הוא בעצם נגן בלהקה כושלת שמשמש כמורה מחליף ועל כן הוא מנצל את הבמה שניתנה לו, בשביל להציג את כישוריו). פרידמן, כמו בסרט, מושך את הילדים לעולם שלו ואלה כמובן נמשכים לנגינה ולמוזיקה בשמחה. עוד באתר – https://www.kzat-tarbut.com/

איך אפשר לדעת איפה ומתי ההצגה מוצגת

כידוע, מחזות זמר בישראל מוצגים על במות התיאטראות השונים אך גם במקומות אחרים. על כן, כל מי שרוצה לראות את ההצגה, רוק בבית הספר בישראל, פשוט צריך להיכנס לאתרים שמציגים את כל המופעים, את ההופעות והאירועים השונים, ובהתאם לכך, הוא יוכל לדעת איפה אפשר למצוא את ההצגה וכמובן לרכוש כרטיסים.

צריך להדגיש, מדובר על הצגה מאוד מצליחה שזוכה לביקורות מהללות, לכן אם מעוניינים לרכוש כרטיס, רצוי לעשות זאת בהקדם, מה עוד שעוד מעט אנחנו נכנסים לחופשת החנוכה, וזה זמן בו הורים רבים לוקחים את הילדים שלהם לאירועים ומופעים שונים. אפשר להניח שהצגה זו תככב ברשימת ההצגות והמופעים של כל הורה.

 

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גיבוש דרך הרגלים – המלצות לטיולי גיבוש
אחת הדרכים הטובות ביותר לגבש פרטים לכדי קבוצה, היא באמצעות פעילות מיוחדת מחוץ לאזור הנוחות שלהם. בין...
קרא עוד »
יול 20, 2019
חבילת שייט נהרות משפחתית באירופה
רוצים לשבור את השגרה ולצאת בתקופה הקרובה לחופשה עם המשפחה שלכם? אם אתם רוצים לבחור ברעיון מיוחד...
קרא עוד »
אפר 16, 2018
חזן לחתונה
החתונה הינו אחד הרגעים המרגשים ביותר בחיים. הצהרת האהבה וההתחייבות ההדדית הנעשית לעיני כל מסעירה את...
קרא עוד »
ינו 18, 2018