רוק בבית הספר – כל ילד חולם להיות רוקר

רוק בבית הספר

אין ספק שלא מעט ילדים בבתי ספר ברחבי העולם, היו שמחים אם היו יכולים לוותר על הלימודים שלהם, להתחיל לנגן ולהפוך להיות רוקיסטים כמו אלה שהם מאזינים להם על בסיס קבוע. אחת כמה וכמה, אם המורה שלהם מוכן לעבוד איתם על זה ולעזור להם להגשים את החלום.

זה מה שעמד בבסיסו של הסרט המצליח, רוק בבית הספר בכיכובו של ג'ק בלאק, אשר יצא בשנת 2003. הסרט שהיה קודמיה ייחודית ומעניינת, זכה להצלחה גדולה, ולראייה, למרות שהוא הופק בתקציב של 35 מיליון דולר בלבד, הרי שהוא גרף מעל ל-131 מיליון דולר ברחבי העולם ויתרה מזו, הוא הפך עם הזמן גם לסדרת טלוויזיה וכן החלו לעלות הצגות על בסיס הסרט בארצות הברית ובלא מעט מקומות בעולם.

אחד המקומות בהם עלתה ההצגה, זו ישראל. לאחרונה עלתה הצגה זו על הבימות בישראל בכיכובו של טל פרידמן שמשחק את תפקיד המורה המופרע, שבמקום ללמד את הילדים חומרי לימוד שונים, הוא מעדיף ללמד אותם לנגן (במקור, המורה הוא בעצם נגן בלהקה כושלת שמשמש כמורה מחליף ועל כן הוא מנצל את הבמה שניתנה לו, בשביל להציג את כישוריו). פרידמן, כמו בסרט, מושך את הילדים לעולם שלו ואלה כמובן נמשכים לנגינה ולמוזיקה בשמחה. עוד באתר – https://www.kzat-tarbut.com/

איך אפשר לדעת איפה ומתי ההצגה מוצגת

כידוע, מחזות זמר בישראל מוצגים על במות התיאטראות השונים אך גם במקומות אחרים. על כן, כל מי שרוצה לראות את ההצגה, רוק בבית הספר בישראל, פשוט צריך להיכנס לאתרים שמציגים את כל המופעים, את ההופעות והאירועים השונים, ובהתאם לכך, הוא יוכל לדעת איפה אפשר למצוא את ההצגה וכמובן לרכוש כרטיסים.

צריך להדגיש, מדובר על הצגה מאוד מצליחה שזוכה לביקורות מהללות, לכן אם מעוניינים לרכוש כרטיס, רצוי לעשות זאת בהקדם, מה עוד שעוד מעט אנחנו נכנסים לחופשת החנוכה, וזה זמן בו הורים רבים לוקחים את הילדים שלהם לאירועים ומופעים שונים. אפשר להניח שהצגה זו תככב ברשימת ההצגות והמופעים של כל הורה.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *