חדרים לפי שעה – האם זה מתאים לנשואים?

חדרים לפי שעה בפתח תקווה

לא מעט בתי מלון קטנים משכירים חדרים לפי שעה, זה נכון לגבי בתי מלון בערים גדולות כמו ת"א, בת ים, נתניה, חיפה וערים אחרות על קו החוף ובפנים הארץ, וכן זה נכון לגבי מוטלים למיניהם. אפשר למצוא גם בתי מלון שמשכירים חדרים לפי שעה גם בערים פחות גדולות ותיירותיות.

הטיפים באדיבות גאיה חדרים, המציעים חדרים לפי שעה בפתח תקווה – לזוגות, ליחידים וכל מי שחפץ בקצת אתנחתא במחיר אטרקטיבי ובמיקום נוח ונגיש.

קהל היעד ששוכר חדרים לפי שעה הוא רב גוני, בניגוד למה שאולי אנחנו מצפים וחושבים, בעיקר בגלל התדמית שנוצרה לבתי מלון מסוג זה בסרטים ובתוכניות טלוויזיה. אך במציאות הקהל שמגיע  לחדרים לפי שעה הוא מעט שונה ולעיתים קרובות מדובר בקהל שגרתי לחלוטין.

אנחנו יכולים לראות בין האנשים ששוכרים חדרים לפי שעה לא מעט זוגות נשואים. אלא עושים זאת למשל כשהם יוצאים לחגוג אירוע מסוים מחוץ לבית ורוצים זמן אינטימי לעצמם לפני שהם חוזרים הביתה, אל הילדים. אלו יכולים להיות זוגות שלא יכולים להיפגש מדי יום בגלל עבודה או סיבות אחרות, אז הם בוחרים להיפגש למשך כמה שעות בבית מלון או אם מדובר בזוג נשוי שלא גרים לבדם אלא גרים עם הורים מאחד הצדדים. אז בשביל ליהנות מקצת פרטיות וקצת זמן לבד, הם יוצאים בערב ושוכרים חדר לפי שעה.

מקרה זה קיים גם אצל חבר'ה צעירים יותר, שעדיין אינם נשואים וגרים עם ההורים. בשביל כמה שעות של פרטיות ורומנטיקה, הם בוחרים לשכור חדר, שם הם יכולים להרגיש חופשיים יותר אחד עם השני. זה נכון הן לגבי חיילים שיוצאים לאפטר או לסופשבוע וזה נכון לגבי זוגות אחרי צבא.

כמו שאפשר להבין, חדרים לפי שעה מתאים למגוון רחב של זוגות כולל זוגות נשואים. בסופו של יום, ההסתכלות צריכה להיות על פי סוג המלון, האופי שלו ואיכותו. מן הסתם ישנם לא מעט מלונות שזוגות נשואים יעדיפו לא ללכת אליהם, כי הם לא ירגישו בהם נוח, לעומת זאת, יש לא מעט בתי מלון גדולים וקטנים שמשכירים חדרים לפי שעה, שיכולים להיות מקום טוב לבלות בו כמה שעות של אינטימיות.

 

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים לבחירת חברת הסעות מובילה
לכל אחד מאיתנו יש צורך מידי פעם להזמין שירותי הסעות, בין אם מדובר על הסעות לתלמידים, לעובדים, לטיולים...
קרא עוד »
יול 22, 2015
כלור לבריכה ביתית איפה קונים?
כל בריכת שחייה אליה אנחנו נכנסים, בין אם היא בריכה ביתית או בריכה ציבורית, אנחנו נרגיש מיד שהיא כוללת...
קרא עוד »
מאי 16, 2017
להקה לאירועים
יש לנו הרבה אירועים בחיים שלנו. עלינו לתכנן אותם, לארגן אותם ולוודא שהם מתוזמנים היטב. כדי שתהיה...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022