כיצד להתכונן לטיולים בשביל ישראל

שביל ישראל

הכנה לשביל ישראל היא אחת מהאפשרויות האידיאליות לצלוח אותו ולספוג ממנו כמה שיותר, רצוי לקרוא ולשמוע כמה שיותר חומר אודות השביל על מנת שתוכלו לתכנן את מספר הק"מ ליום ואת המסלול אותו ברצונכם לעבור.

כיצד להתכונן לטיולים של שביל ישראל? קודם כל אתם צריכים לחשוב על העונה שהיא הטובה ביותר לביצוע השביל, רצוי לבצע את שביל ישראל באחד מהחודשים הבאים: ספטמבר עד נובמבר או מרץ עד מאי.

מה צריך לקחת לשביל ישראל?

אחת מהדילמות המרכזיות היא מה לקחת ביחד אתכם לשביל ישראל? ראשית כל עליכם לשנן את המנטרה של כל אלה שביצעו את השביל, העמיסו על עצמכם כמה שפחות וקחו עליכם כמה שפחות ציוד. עליכם לזכור כי את כל הציוד אתם תסחבו עליכם לכל אורך השביל, ולכן רצוי להימנע מציוד שהוא לא אפקטיבי ויכול להיות כבד ומסורבל.

הציוד שחובה לקחת ביחד איתכם הינו תיק בינוני עד גדול, נעליים גבוהות וחזקות שימנעו מכם ליפול או להיפצע במהלך השביל, שק שינה שיהיה מקום הלינה שלכם במהלך השביל עצמו, מזרן שעליו תבלו את תנעימו את הלילות שלכם ודבר אחרון זה אוהל שהוא יהיה הבית שלכם לחודש וחצי הקרוב. השתדלו להעמיס על עצמכם כמה שפחות בנוסף לכך, וכל ציוד שהוא לא בגדר "חובה" השתדלו לא לקחת עליכם.

איך אני אזהה את שביל ישראל?

אם אתם צועדים לבד, חשוב לכם לוודא כל העת כי אתם נמצאים במסלול המסומן של שביל ישראל. השביל עצמו מסומן בשילוט של 3 צבעים – לבן, כחול וכתום. אם החלטתם לבצע את המסלול מצפון לדרום הפס הכתום הוא העליון, ואם החלטתם לצעוד מדרום לצפון אז הפס הלבן הוא העליון. כך תדעו שאתם בכיוון הנכון ולאיזה כיוון אתם צועדים.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חתונה בטבע
לפני שאתם מתכננים חתונה בטבע, אולי חשוב להבין מה הכוונה כשאומרים את זה? קחו לעצמכם את הזמן והקיפו את...
קרא עוד »
פבר 21, 2017
סים בינלאומי ? רק world 8
כרטיס ה-SIM הבינלאומי הוא שבב קטן המוכנס לכרטיס סים קיים כדי לאפשר נדידה בינלאומית בטלפון נייד. זה...
קרא עוד »
ספט 18, 2022
יאכטות יוקרה – לא רק לצורכי בילוי
הרבה פעמים נהוג לחשוב ששימוש ביאכטות יוקרה, בפרט בקרב אנשים שמבקשים לשכור אותן, בין אם מדובר בזוגות...
קרא עוד »
מאי 20, 2022