כרטיס סים לגלישה בחו"ל – כל היתרונות

כרטיס סים לגלישה בחו

בכל נסיעה לחו"ל כדאי מאוד שיהיה לנו מכשיר סלולרי צמוד כדי שנוכל לשמור על קשר עם הארץ המשפחה והחברים' וגם עם מקום העבודה' ונוכל לקבל ולשלוח מיילים ולהתעדכן בכל מה שחשוב לנו. המכשיר יכול למלא תפקידים רבים וחיוניים במהלך השהות בחו"ל ולסייע לנו להתמצא בדרכים וליצור קשר עם גורמים מקןמיים. גלישה בחו"ל עם world8 תחבר אוץנו לרשתות החברתיות, לצ'אטים עם מכרים ובאמצעותה נוכל להעלות תמונות וחוויות מהנסיעה. במקרה הצורך נוכל לקבל מידע נחוץ לניווט בדרכים ומציאת היעדים כמו בתי מלון מסעדות אתרי טבע מוזיאונים ואטרקציות נוספות. הגלישה הסלולרית תשאיר אותנו מחוברים לעולם החיצוני.

אז אחרי שהחלטנו שחשוב לקחת את המכשיר הסלולרי לחו"ל כדי לגלוש באמצעותו, נותרה ההתלבטות אי נבצע את הגלישה. אנשים נוטים לחשוב על חיסכון ולהסתפק בשירותי WIFI  מקומיים בחינם אבל זו טעות שעלולה לעלות ביוקר, מאחר שהשירות זמין בעיקר בבתי מלון ושדות תעופה והתתמכות עליו עלולה להשאיר אותנו מנותקים ברגעי חירום, כשנדרש לנו מידע קריטי לניווט וכו'. לכן כדאי והגיוני לשלם כסף כדי שנוכל לגלוש בחו"ל לפי הצרכים שלנו, והמטרה היא להימנע מתשלום קנס על חריגה וגם להימנע מתחושה שמיהרנו לשלם ובסוף ניצלנו רק חלק קטן ממגוון האפשרויות שהיו לנו בתחומים של גלישה סלולרית ניווט צפייה בסרטונים ובדפי מידע, ועוד.

כרטיס סים לגלישה בחו"ל נותן מענה לכל צרכינו לגלישה במהלך הנסיעה וגם  מונע מצבים של חריגה או הוצאות מיותרות על חבילה שנותרת ללא שימוש. היתרון הגדול של כרטיס כזה הינו באפשרות לטעון אותו שוב ושוב במשך ארבע שנים ולהשתמש בכל פעם בה נעזוב את הארץ. כרטיס כזה מתאים לשימוש בכ-150 מדינות בעולם ואין צורך להחליף אותו בהתאם ליעד או להגדיר תנאי שימוש משתנים לפי תקנות חברות הסלולר. כרטיס סים לאירופה או יעדים אחרים בחו"ל נחשב זול במיוחד ומוצע במחירים של עשרות שקלים, לפי נפח הגלישה המבוקש. לפני החתימה על רכישת הכרטיס אפשר לקבל מידע מלא לגבי כמויות ההודעות הדקות הסרטונים וכו' ולקבוע איזה דיל הכי מתאים לנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *