סאמר קאמפ – קיץ מהסרטים

מחנה קיץ לילדים

מחפשים דרך מהנה להעביר את זמנם של הילדים בחופשה? רוצים פעילות מאתגרת, מעשירה וחוויתית גם יחד? מחנה בקיץ בארצות הברית, או "סאמר קאמפ", מציע עבורכם את המענה מהקיף ביותר. המדובר הוא במחנה הנערך למשך מספר שבועות או חודשים באחד האזורים האטרקטיביים של ארצות הברית, ובו מקבלים הילדים הזדמנות של ממש ללמוד אנגלית בסביבה טבעית הדוברת את השפה.

סאמר קאמפ כולל בתוכו שורה ארוכה של פעילויות חווייתיות (למשל, פעילויות תרבות או פעילויות ספורט), המשולבות עם לימוד השפה האנגלית: לימוד זה נחשב למהנה וללא פורמלי, כאשר הילדים מתנסים בדיבור ובהאזנה לאנגלית בכל שעות היום. מחנה מהסוג הזה כולל בתוכו לרוב ילדים מכל רחבי העולם, בחלוקה על פי קבוצות גיל, כאשר הילדים מקבלים את כל מה שהם בוודאי מצפים לו: אירוח ברמה ראויה, ארוחות עשירות ומגוונות, טיולים למקומות מבוקשים בארצות הברית (אתרי נוף, פארקי שעשועים ועוד), מסיבות – והרשימה עוד ארוכה. כמובן שהמחנות המקצועיים מבטיחים כי השהות של הילדים בהם תהיה הבטוחה ביותר האפשרית, דבר שמעניק שקט נפשי של ממש עבור ההורים. זאת ועוד, לרוב מספקים המחנות אנשי קשר, אפילו בישראל, אשר זמינים עבור ההורים בכל רגע נתון.

עושים חיים עם מים

למי מתאים סאמר קאמפ?

סאמר קאמפ מתאים למגוון רחב של ילדים, כאשר ברמה הספציפית אוכלוסיית היעד שלו היא ילדים מכיתה א' ועד כיתה יא'. מה שחשוב להדגיש הוא שבכל גיל החוויה שמקבלים הילדים, כמו גם התמורות המגוונות של המכנה, עשויים להשתנות. בגילאים הקטנים יותר, הדגש העיקרי הוא על למידת השפה האנגלית (כאן ניתן לקרוא על ההשפעה של למידת שפה על ילדים) – משימה בעלת חשיבות מכרעת, אין לשכוח. בגילאים המבוגרים יותר, כאשר רמת האנגלית של הילדים ובני הנוער גבוהה יותר עקב הלימוד בבית הספר, דגש ניכר מושם על פיתוח קשרים חברתיים. כמובן שגם במקרה הזה, המכנה ישפר את השפה האנגלית המדוברת על ידם לאין ערוך.

בכוחו של מחנה קיץ, בכל גיל וגיל, לפתח שורה ארוכה של מיומנויות חשובות בקרב הילדים, במישור החברתי והאישי כאחד. זוהי ההזדמנות שלהם לפגוש אנשים מכל העולם, להיחשף לתרבויות חדשות ואף להתבגר בצורה משמעותית: אין לשכוח כי הם יימצאו במשך פרק זמן ארוך יחסים במקום שאינו הסביבה הטבעית שלהם, צעד שיכין אותם גם לקראת המשך החיים (חשבו, למשל, על תקופת הצבא והטירונות). הילדים הנמצאים בסאמר קאמפ לומדים לפתח לעצמם זהות של ממש, לומדים כיצד להביא את עצמם לידי ביטוי במצבים שונים ואף מוסיפים לא מעט היבטים של לקיחת אחריות לסל הכישורים שלהם. בטווח הארוך, דומה כי הילדים עצמם, כמו גם ההורים שלהם, ירוויחו לא מעט תמורות.

לסיכום: זו החוויה שהילד שלכם צריך

מכל הכתוב מעלה, ניתן ללמוד כי סאמר קאמפ יכול להציע את המענה המקיף ביותר עבור ילדים בתקופת הקיץ שלהם, בחודשים שעלולים, בתרחישים אחרים, להיות משעממים עבורם, או אפילו לא לתרום להם כלל מבחינה חינוכית. לעומת זאת, סאמר קאמפ מציע לילדים את האפשרות ליהנות ללמוד, כמו גם ללמוד ליהנות. ואכן, הדבר נותן את אותותיו על הביקוש למחנות קיץ מהסוג הזה, אשר נמצא בשנים האחרונות בכיוון משמעותי אחד: כלפי מעלה. סביר מאד להניח שגם בשנים הקרובות נראה יותר ויותר הורים ששולחים את הילד שלהם לעבור חוויה שהיא, באמת ובתמים, חד פעמית עבורם.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ זוגי בראשל"צ
גם ההתאהבות וגם הנישואים, מלחיצים בדרכים משלהם. אבל אפשר לומר שהם מייצגים את החלק הקל. שמירה על...
קרא עוד »
מאי 16, 2022
עבודות אינסטלציה במרכז
הביוב במקלחת לא מפסיק להיסתם? אל תאשימו את עצמיכם. לפעמים הצנרת הביתית לא מותאמת לחיים במאה ה-21. זה...
קרא עוד »
מרץ 13, 2018
רעיונות לארוחת בוקר
ארוחת הבוקר נחשבת לארוחה החשובה ביותר במהלך היום. דיאטנים, ספורטאים, רופאים ואנשי מקצוע רבים ממליצים...
קרא עוד »
יונ 20, 2018