סאמר סקול בלונדון

סאמר סקול בלונדון

העיר לונדון היא עיר בירתה של הממלכה המאוחדת ואחד המקומות האהובים ביותר לנופש על ידי ישראלים, אנגליה. אנגליה מוכרת בעיקר לרבים בשטחים הירוקים הרחבים, נופים משגעים, היסטוריה רחבת ידיים ומרתקת, אדריכלות בעלת סיפורים רבים, אנשים מנומסים וחמים ובאפשרויות האין סופיות להתקדמות בתחומים רבים בחיים. אחד מהם, הוא סאמר סקול אשר מיועד לילדי בני הדת היהודית ומלבד למידת השפה האנגלית הנעשית באופן מקצועי וקל, הוא מספק בנוסף חוויות, למידה, נופש וכמובן, מגורים במדינה אחרת לזמן מסוים.

למה לבחור בסאמר סקול ולמה דווקא לונדון

בשנים האחרונות ואולי אפילו במאה האחרונה, המודעות של הצטרפות למחנות הקיץ ולסאמר סקול על ידי ישראלים בחו"ל התפתחה, נהפכה פופולרית ביותר ואהובה על ידי רבים ובשל סיבות רבות ומוצדקות. סאמר סקול מאפשר להתפתח ולגדול ומיועד לילדים בני 12-18.  לונדון היא עיר בעלת אטרקציות רחבות לכל הגילאים, היסטוריה מרתקת, תרבות שונה מכל שאר מדינות העולם וממלכה אחת בעלת שם עולמי.

מה סאמר סקול מציע בתוכניתו הייחודית

סאמר סקול בלונדון מציע תוכנית ייחודית של למידת השפה האנגלית אשר הפכה להיות השפה המדוברת ביותר ברוב וכמעט בכל מדינות העולם. השפה הנלמדת יכולה לשרת את הילדים ברמות קושי השונות אשר מתאימות לכל תלמיד ומלומדים על ידי מורה וסייעת ונותנים את מרב היחס האישי, האדיב והטוב.

בנוסף ואיך אפשר שלא, קבוצת תלמידי ישראל מלווים אל תוך כל האטרקציות המעניינות, המהנות והמרתקות ביותר הנמצאות בלונדון כגון עלייה על הגלגל הענק בו ניתן לראות חלק גדול של לונדון, מוזיאון מאדאם טוסו אשר מספק את בובות השעווה של מפורסמים ודמויות רבות, גשר לונדון בעל ההיסטוריה והארכיטקטורה המשגעת, שייט על נהר התמזה המפורסם, מרתף העינויים המפחיד ואצטדיון וומבלי העצום אשר בו דרכו גדולי אנשי הכדורגל ועוד מוזיאונים, סמטאות ומקומות מפורסמים אחרים הנמצאים בלונדון המקסימה.

תוכנית סאמר סקול משרתת את התלמידים במסעדות יוקרה ברחבי לונדון אשר כמובן מגישות אוכל כשר, נותנות את הזמן בבוקר לתפילות ומחזקות את הדת בהכרות של משפחות יהודיות ובהסתובבות באזור היהודי של לונדון.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל היתרונות של האוכל המוכן שאפשר לקנות הביתה
אם יש משהו שמאפיין את העידן שבו אנחנו חיים בישראל, זו העובדה שרוב האנשים עובדים הרבה יותר מידי קשה....
קרא עוד »
ינו 22, 2015
5 רעיונות לבר מצווה
חגיגת בר מצווה היא לא רק חגיגה עבור הילד אשר הגיע לגיל המצוות, אלא חגיגה גם להורים, למשפחה המורחבת...
קרא עוד »
מאי 28, 2021
זר מתוק שמעלה חיוך
למרות שכולנו עסוקים מאוד בחיים היום יום שלנו בהרבה משימות, עבודה ועוד הרבה עיסוקים אחרים, כדאי לזכור...
קרא עוד »
אפר 11, 2015