איפה ומתי רואים את הזוהר הצפוני?

הזוהר הצפוני?

הזוהר הצפוני נחשב לתופעת טבע מרהיבה ביופייה וכזו שמניעה תיירים ברחבי העולם כולו לנוע ממדינה אחת לאחרת במטרה אחת ובלעדית – לראות אותו במו עיניהם. רצוי לבקר באזור שבין ספטמבר למרץ כדי להגדיל את הסיכויים להיחשף לזוהר הצפוני ולהתגלות ליופי האדיר שטמון בו.

באזור לפלנד, במדינות כמו פינלנד, שוודיה, נורבגיה ורוסיה, אפשר בתקופה שהזכרנו להיחשף לזוהר הצפוני. אם כי רצוי לעשות זאת במסגרת טיול מאורגן, כך שתוכלו להגיע מוכנים ולדעת שאתם מנצלים כל רגע שבו תהיה לכם הזדמנות להיחשף ליופי האדיר שלו. זה בוודאי יהיה חשוב למדי שתבחרו לעשות זאת.

חוויה עוצרת נשימה של פעם בחיים

חשיפה ליופי האדיר של הזוהר הצפוני זה רגע עוצר נשימה ומיוחד במינו. כזה שתזכרו כל החיים שלכם ותבינו כבר מהרגע הראשון מדוע יש כל כך הרבה אנשים שבוחרים לעשות מרחקים כה ארוכים על מנת להגיע למדינות שונות ולהיחשף אל האורות המיוחדים הללו אשר נפרשים להם באלגנטיות על פני השמיים.

כדי שתוכלו להפוך את החוויה שלכם למעצימה ושלמה במלוא מובן המילה, שימו לב שאתם לא מוותרים על טיול מאורגן עם חברה מקצועית ומדריך ומנוסה שיוכל ללוות אתכם עם קבוצה במהלך כל הטיול. כך תוכלו לנצל כל רגע ולהפוך את החוויה שלכם לשלמה ומהנה במלוא מובן המילה.

תתחילו לתכנן את הטיול שלכם

רוצים ליהנות מכל רגע במהלך הטיול שלכם כאשר אתם באים לראות את הזוהר הצפוני? תתחילו עוד היום בתכנון הטיול עם פייסטה תכנון טיול בחו"ל ואל תהססו לעשות את זה עם בחירה של טיול מודרך על ידי חברה מובילה בתחום. כך תוכלו ליהנות מכל רגע ולדעת שתוכלו לנצל את הזמן שלכם עד תום במהלך כל רגע בטיול.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נחשים לא ארסיים – הכירו את הנחשים שרק נראים מפחידים
היתקלות בנחשים בסביבה הטבעית שלהם זו חוויה שלעתים יכולה להיות מרתיע. חוסר הידע לגבי רמת המסוכנות של...
קרא עוד »
יונ 18, 2019
אולם אירועים בצפון
היש דבר יותר מרגש מאירוע, בין אם מדובר על ברית, חתונה או בר מצווה האירועים הללו משאירים חותם עצום הן על...
קרא עוד »
ינו 21, 2018
שמלות כלה נסיכותיות – כי מגיע לך!
חתונה, לא עוד יום ממוצע, אפילו לא יום מיוחד, אלא "ה" יום בה"א הידיעה, ומתי אם לא בחתונה שלך תוכלי לבחור...
קרא עוד »
אוק 26, 2021