חלקי החילוף שחובה להחזיק

חלקי החילוף שחובה להחזיק

בכל מה שקשור לטרקטורונים, כדאי מאוד שיהיה לכם את כל הכלים הדרושים לכל מצב שלא יהיה ובעיקר בזמן ירידת אויר מהגלגלים ומתקר בצמיגים. תקר בצמיג, בעיקר בטרקטורונים, הוא דבר מאוד שכיח ויהיה עלינו להביא כלים או חלקי חילוף לטרקטורונים במקרה ונתקל באחד כזה

חלקי חילוף שחובה להחזיק בטרקטורון |

מכיוון שבעת רכיבה בטרקטורון, חור בגלגל יכול להתבצע בכל רגע, יהיה עלינו להכין את כל הציוד הדרוש לצורך טיפול במצב שכזה. כמו שאנחנו יודעים, לא יהיה כל כך נחמד להתקע אי שם על איזו דיונה או חורשה עם גלגל מפונצ'ר.

לצורך כך, אביזרים לטיפול בגלגל בזמן פנצ'ר, יהיה בגדל חובה עלינו, כדי שישמשו אותנו במידת הצורך. כאשר אנשים חושבים על נסיעה בטרקטורון, לא כולם לוקחים זאת בחשבון ולכן כדאי שאתם, תהיו מספיק חכמים כדי להימנע ממצבים לא נעימים אלו.

טרקטורונים או באגי, על מה עדיף לרכוב? |

לכל אחד יש את היתרונות שהוא מוצא בכלי כזה או בכלי אחר. ישנם כמה סוגי כלים לרכיבה בשטח וכל אחד נותן את היתרונות שלו. בטרקטורון, היתרון המשמעותי הוא בעבירות בשטח. אם הגעתם לשביל ממש צר ואינכם מצליחים לעבור אותו בכלי רחב, עם טרקטורון, כנראה שתוכלו לעבור גם אותו

בבאגי, אחד הדברים שהמון צעירים אוהבים ונהנים ממנו הוא רעש המנו הייחודי לכלי זה. זהו רעש המוציא המון אדרנלין ומושך אליו אנשים וכמובן, יכול לטמטם ראשים במקרה ותיסעו בו בתוך הערים. לא בכל מקום נסיעה על באגי תתאים.

כמה עולה טרקטורון? |

עלות טרקטורון יד שניה, יכול להתחיל במחיר יפה שלי 2000 ₪ וכמובן לטפס לעשרות אלפים, הכל תלוי בסוג ובמצב הכלי. יש טרקטורונים ישנים המסוגלים לתת פייט גם לחברה הגדולים מהם ומשכך, מחירם יעלה בהתאם.

טרקטורון חדש, מתחיל בדרך כלל במחיר של 50 – 60 אלף ועד יותר ממאתיים אלף שקלים כמובן גם כאן, יהיה הדגם וסוג המנוע פקטור מרכזי באשר למחיר. בכל אופן לפני כל רכישה של טרקטורון מכל סוג שהוא יהיה כדאי להתייעץ עם זום טרקטורונים שמבינים בתחום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *