נושאים שחשוב לוודא לפני שאתם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל לחופשתכם הקרובה

ביטוח נסיעות לחו"ל

לפני כל נסיעה לחו"ל, ישנם דברים מסוימים שאנחנו חייבים לעשות בשביל שהנסיעה שלנו תהיה בטוחה וטובה. יש דברים שאנחנו לא יכולים לחכות עם זה, דברים שאנחנו לא יכולים לעשות אחרי שאנחנו עוזבים את הארץ ומגיעים אל היעד שלנו, וגם אם כן, זה ידרוש מאיתנו מאמצים והשקעה אשר לא בטוח כלל שאנחנו נוכל לעשות את זה.

דוגמא טובה לכך זה ביטוח נסיעות לחו"ל כמו ביטוח פספורט קארד. ברגע שאנחנו נוסעים למקום מסוים, לא משנה אם מדובר בנסיעה למדינה אירופאית מתקדמת או כל מדינה אחרת, הרי שאנחנו חייבים לעשות ביטוח נסיעות מאחר ואם חס וחלילה קורה לנו משהו, אז אנחנו נידרש לשלם את כל עלויות הטיפול בעצמנו, אלא אם יש לנו ביטוח כזה, ואז אין שום בעיה, חברת הביטוח תכסה את ההוצאות עבורנו.

על מנת לעשות ביטוח כזה, עלינו לבחון מספר דברים. ראשית, אילו כיסויים היא מכסה, הן בהקשר של טיפולים רפואיים והן בהקשרים אחרים למשל, ביטוח מזוודות, ביטוח מחשב, ביטוח פריטים מסוימים שאנחנו רוצים לבטח אותם בנפרד מאחר והם יקרי ערך ועוד. צריך לומר, אנחנו יכולים לעשות ביטוח גם כנגד ביטול הנסיעה, כך שאם חס וחלילה קורה משהו ואנחנו לא יכולים לטוס, אז חברת הביטוח מכסה את עלויות הביטול.

שנית, חשוב לדעת אילו כיסויים החברה מספקת ביחס לטיפולים רפואיים במצבים מסוימים. כך למשל, אנחנו צריכים לבחון מה בדיוק חברת הביטוח מכסה במקרה של פציעה או תאונה בעת ביצוע פעילות ספורט אתגרי. אם נניח אנחנו יוצאים לחופשת סקי או לחופשה של רכיבה על אופנועים או כל דבר אחר, רצוי מאוד שיהיו לנו כיסויים כאלה. חשוב שהביטוח גם יכלול הרחבה למצב רפואי קיים, אם נניח אנחנו מתמודדים עם בעיה מסוימת, אז חשוב שחברת הביטוח תהיה מודעת לכך וכן שתהיה לנו הרחבה של הביטוח בהקשר זה, כך שאם קורה לנו משהו, אנחנו מכוסים.

שלישית, יש לבחון עם מי החברה עובדת, מה התנאים לביטוח, מה גובה השתתפות עצמית עבורנו.

עוד מידע תוכלו למצוא גם בקישור https://engelman-ins.co.il/travel_insurance/

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 אטרקציות שוות באילת
עיר הנופש הדרומית של ישראל היא שטופת שמש רוב השנה, גם כאשר בחלקים אחרים בארץ במהלך הסתיו והחורף קריר...
קרא עוד »
נוב 27, 2018
קורס דיבוב וקריינות
למידה של דיבוב וקריינות זה ללא ספק דבר מרתק ולא שגרתי בהשוואה למרבית המקצועות האחרים. אם אתם...
קרא עוד »
ספט 27, 2017
ילדים – הדבר החשוב ביותר לנו
כל זוג אשר חווה לידה יעיד עד כמה הדבר משנה את חייו. אין כל ספק כי לידת ילד היא האירוע המשמח ביותר שיש...
קרא עוד »
ספט 19, 2017