נושאים שחשוב לוודא לפני שאתם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל לחופשתכם הקרובה

ביטוח נסיעות לחו

לפני כל נסיעה לחו"ל, ישנם דברים מסוימים שאנחנו חייבים לעשות בשביל שהנסיעה שלנו תהיה בטוחה וטובה. יש דברים שאנחנו לא יכולים לחכות עם זה, דברים שאנחנו לא יכולים לעשות אחרי שאנחנו עוזבים את הארץ ומגיעים אל היעד שלנו, וגם אם כן, זה ידרוש מאיתנו מאמצים והשקעה אשר לא בטוח כלל שאנחנו נוכל לעשות את זה.

דוגמא טובה לכך זה ביטוח נסיעות לחו"ל כמו ביטוח פספורט קארד. ברגע שאנחנו נוסעים למקום מסוים, לא משנה אם מדובר בנסיעה למדינה אירופאית מתקדמת או כל מדינה אחרת, הרי שאנחנו חייבים לעשות ביטוח נסיעות מאחר ואם חס וחלילה קורה לנו משהו, אז אנחנו נידרש לשלם את כל עלויות הטיפול בעצמנו, אלא אם יש לנו ביטוח כזה, ואז אין שום בעיה, חברת הביטוח תכסה את ההוצאות עבורנו.

על מנת לעשות ביטוח כזה, עלינו לבחון מספר דברים. ראשית, אילו כיסויים היא מכסה, הן בהקשר של טיפולים רפואיים והן בהקשרים אחרים למשל, ביטוח מזוודות, ביטוח מחשב, ביטוח פריטים מסוימים שאנחנו רוצים לבטח אותם בנפרד מאחר והם יקרי ערך ועוד. צריך לומר, אנחנו יכולים לעשות ביטוח גם כנגד ביטול הנסיעה, כך שאם חס וחלילה קורה משהו ואנחנו לא יכולים לטוס, אז חברת הביטוח מכסה את עלויות הביטול.

שנית, חשוב לדעת אילו כיסויים החברה מספקת ביחס לטיפולים רפואיים במצבים מסוימים. כך למשל, אנחנו צריכים לבחון מה בדיוק חברת הביטוח מכסה במקרה של פציעה או תאונה בעת ביצוע פעילות ספורט אתגרי. אם נניח אנחנו יוצאים לחופשת סקי או לחופשה של רכיבה על אופנועים או כל דבר אחר, רצוי מאוד שיהיו לנו כיסויים כאלה. חשוב שהביטוח גם יכלול הרחבה למצב רפואי קיים, אם נניח אנחנו מתמודדים עם בעיה מסוימת, אז חשוב שחברת הביטוח תהיה מודעת לכך וכן שתהיה לנו הרחבה של הביטוח בהקשר זה, כך שאם קורה לנו משהו, אנחנו מכוסים.

שלישית, יש לבחון עם מי החברה עובדת, מה התנאים לביטוח, מה גובה השתתפות עצמית עבורנו.

עוד מידע תוכלו למצוא גם בקישור https://engelman-ins.co.il/travel_insurance/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *