חופשה בדובאי – איך זה עובד?

חופשה בדובאי - איך זה עובד?

אחד המקומות האטרקטיביים ביותר בשנה האחרונה לנופש בקרב ישראליים, הוא ללא ספק דובאי. בזכות הסכמי אברהם שהביאו לנורמליזציה ביחסים שבין איחוד האמירויות לישראל, החלו ישראלים רבים לטוס לדובאי ולנפוש שם במשך ימים או שבועות. 

ישראלים רבים בוחרים לנפוש בדובאי, מאחר וכידוע אי אפשר לנפוש במקומות רבים אחרים בעולם בגלל מגיפת הקורונה ועקב העובדה שבגלל המגיפה, כל מי שבוחר לצאת מהארץ צריך להיות בבידוד, בארץ היעד או בחזרתו ארצה. לעומת זאת, מי שטס לדובאי לא נזקק לכך, שכן היא מוגדרת ארץ ירוקה. 

מעבר לכך, העובדה שנפתחו גבולות המדינה בפני הישראלים באופן חופשי, מושכת רבים מהם לטוס אל המקום שנחשב לאחד העשירים והמתקדמים ביותר בעולם. בדובאי אפשר ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות ייחודיות, כולל ספורט ימי, טיולי שטח, וכן ביקורים במבנים מרשימים, קניונים, שווקים ובמקומות אחרים. 

אך כל מי שרוצה לצאת לחופשה בדובאי באופן כללי ולא רק בימי הקורונה, צריך לדעת שישנם דברים שעליו לעשות לפני כן, זאת על מנת שהוא יוכל להיכנס למדינה באופן חופשי ללא שום בעיה. 

מה צריך בשביל חופשה בדובאי

כל מי שרוצה לטוס לדובאי, צריך כמובן להזמין טיסה מראש, טיסות כאלו מתבצעות על בסיס שבועי, מספר פעמים במהלך השבוע, כמו כן רצוי להזמין מקום מראש בבית מלון, שכן יש ביקוש רב לחדרים בדובאי. מעבר לכך, יש צורך לעשות ויזה לדובאי. התהליך לוקח מספר ימים ולכן חשוב להיערך לכך, עם כל הטפסים וכל מה שצריך לשם כך. 

יש לציין, בלי ויזה ואישורים נדרשים, לא תינתן כניסה לדובאי ואתם עלולים להיתקע במשך שעות ארוכות בשדה התעופה ואף ייתכן מאוד שיבקשו מכם לחזור ארצה, לכן יש להיערך לכך בהתאם. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *