הדרך הקלה להוצאת ויזה לארה"ב

ויזה לארצות הברית

כמו כל דבר בחיים, ישנם פרוצדורות מייגעות עד להשגת מסמכים מכל סוג שהם, כשמבקשים להוציא וויזה לחו"ל, הרי שכאן יקח יותר זמן והוצאת מסמך אחר שכן הבדיקות הנעשות לאחר בקשת וויזה הן ארוכות וחשובות.

מהי הדרך הקלה להוציא ויזה לארה"ב? 

ישנם כמה דרכים בכדי לקבל ויזה לארצות הברית וננסה להביא כאן דווקא את הבקשות שאותן תצטרכו למלא לפני קבלת אשרת כניסה למדינה מסוימת:

מהם המסמכים התומכים הנדרשים עבור ויזות מבקרים? 

בעת הגשת בקשת הוויזה שלך לשגרירות המדינה בה אתה מתכוון לבקר, תתבקש לכלול את בקשת הוויזה הראשית למסמכים תומכים אחרים. להלן רשימה של מסמכים תומכים נפוצים:

  • צילום דף המידע (ספח) של הדרכון שלכם.
  • תצלום פנים, אחד או שניים, בגודל ספציפי הנקבע על ידי המקום המנפיק את הוויזה.
  • הוכחת תמיכה כספית במהלך הטיול. (לא בכל מקום ידרשו הוכחה זו)
  • ביטוח נסיעות. (רשות)
  • כרטיסי טיסה. (לא בכל מדינה ידרשו ישר את כרטיסי הטיסה)
  • הוכחת מטרת נסיעה. (בקונסוליה של ארצות הברית וודאי ידרשו הוכחה זו)
  • דמי בקשה לוויזה.

אילו מדינות אוכל לבקר עם ויזת שנגן? 

אזור שנגן מונה 26 מדינות באירופה. ויזת שנגן מאפשרת לנוסע להיכנס למדינת שנגן אחת ואז לנסוע בחופשיות בכל שאר המדינות. להלן רשימת כל המדינות החברות בשנגן:

אוסטריה, גרמניה, לוקסמבורג, סלובניה, בלגיה, יוון, מלטה, ספרד, צ'כיה, הונגריה, הולנד, שוודיה, דנמרק, איסלנד, נורבגיה, שוויץ, אסטוניה, איטליה, פולין, ליכטנשטיין, פינלנד, לטביה, פורטוגל, צרפת, ליטא, סלובקיה.

מתי הוויזה הראשונה שהונפקה? 

האזכור הראשון של מה שהיה נחשב כוויזה, הוא בספר נחמיה של המקרא משנת 450 לערך לפני הספירה. לנביא נמסר מכתב "התנהלות בטוחה" של המלך הפרסי ארטקסרקסס ובו ביקש להעניק לו מעבר בטוח ליהודה.

מהן מגבלות הוויזה בארה"ב? 

לארצות הברית מספר מגבלות על ויזה המשפיעות על קבלת ויזת תייר למבקר פוטנציאלי. בקשות ויזה עשויות להידחות על רקע בריאות, עבר פלילי או מטעמים ביטחוניים אחרים. כל מי שיש לו הפרעה בריאותית או נפשית המהווה איום בטיחותי, לא יורשה להיכנס לארה"ב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *