ויזה לארה"ב – מה חשוב לדעת?

מידי שנה עשרות אלפי ישראלים מגיעים לשגרירות האמריקאית בישראל במטרה להוציא ויזה לארה"ב. לא רבים יודעים, אך טופס DS160 הנו החלק המרכזי בתהליך בקשה הוויזה, ועל סמך הפרטים שמופיעים בטופס השגרירות מנקדת אתכם ומעניקה לכם ציון.

במקרה ואתם מקבלים ציון של מעל 7, יגברו הסיכויים שלכם לקבל ויזה, במידה ומתחת לכך, ברוב המוחלט של המקרים לא יסתכלו עליכם בכלל ולאחר הריאיון יסרבו להעניק לכם את אשרת הכניסה.

קבלו את הויזה המיוחלת דרך אמריקן דוקס

ויזה לארה"ב

מילוי טופס DS160 לאשרת כניסה

אגרת הטופס הנה 160$, וצריך לשלם אותה בעת הגשת הטופס לשגרירות. לאחר מכן תוכלו לתאם מועד ריאיון. העניין הוא שהחלק המרכזי הוא הטופס והדרך שבה אתם ממלאים אותו. אם אתם רוצים להגביר את הסיכויים שלכם ככל שניתן לקבל את אישור הכניסה, יהיה כדאי לכם להתייעץ עם חברה מנוסה שמתמחה באשרות כניסה לארה"ב.

ארה"ב נוטה להחמיר את תנאי קבלת אשרות הכניסה, ובשל זאת עליכם לשים דגש על כל פרט שאתם ממלאים בטופס שאתם מגישים. סטודנטים, שכירים ועצמאיים, כולם מקבלים יחס שונה ויש לדעת כיצד למלא את הטופס על מנת למקסם את הסיכויים שלכם לקבל את הוויזה.

איך להתנהג במהלך הריאיון?

במהלך הריאיון עליכם לשדר אמינות, להימנע משילוב ידיים, ליצור קשר עין ולהעניק תחושה שאתם עומדים מאחורי כל מה שאתם אומרים. טיפים נוספים להתנהגות במהלך ראיון תוכלו למצוא ברחבי האינטרנט, וזה לא משהו שקשה למצוא. רק תזכרו להגיע עם ביטחון, להיות כן ולא להסתיר דבר.

הריאיון עצמו נמשך 2 דקות בלבד, כך שאין מדובר פה בריאיון ארוך ומסורבל. אתם רק צריכים להגיע חדים ומוכנים. תהיו רגועים ובטוחים בעצמכם.

מתייעצים עם מומחים

אם אתם חוששים שמא עלולים לסרב להעניק לכם אשרת כניסה לארה"ב, ואתם רוצים למקסם את הסיכויים שלכם לקבל את האשרה המיוחלת, אתם יכולים פשוט ליצור קשר עם מומחים בתחום האשרות לארה"ב. זוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתם לא מבזבזים את הזמן והכסף שלכם לשווא, אלא פועלו כשורה ועושים כל מה שנדרש בכדי לקבל ויזה לארה"ב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *