האם הויזה לארה"ב עומדת לפני ביטול?

אתם משוטטים באינטרנט כשלפתע אתם אחוזי תדהמה. אתם ממצמצים כדי לוודא שעיניכם רואות נכון. ואכן, מדובר במבצע מטורף על טיסה לארה"ב שאין סיכוי שתרשו לעצמכם לפספס. אתם מצלצלים לחבריכם או קרובי המשפחה הנרגשים ומנסים למצוא את הפרטנר המושלם לחופשה המושלמת. ומיד לאחר שסגרתם את כרטיסי הטיסה לארה"ב נרגשים ונלהבים, אתם מגלים על כך שפג התוקף של ויזה לארה"ב. אל דאגה, בפינו הבשורות הטובות.

אז מה עושים?

לצערנו, הארכת ויזה לארה"ב כבר לא נעשית באופן אוטומטי כבעבר בעקבות חוקי ההגירה הנוקשים של ממשלת ארה"ב. הארכת ויזה לארצות הברית דורשת מכם להוציא ויזה מחדש בשגרירות. נכון, גם בפעם הראשונה היה מדובר בתהליך מייגע ואתם ממש לא רוצים לעבור זאת שוב. אם כך, תשמחו לדעת כי ישנן חברות מקצועיות שעבודתן היא לסייע בתהליך. וזוהי מלאכת הקודש שלהן:

  • סיוע במילוי הטפסים – את טופס DS-160 שנמצא באתר השגרירות, עליכם למלא בשפה האנגלית בלבד. החברה המקצועית להוצאת וחידוש ויזה תקל על ההליך הביורוקרטי ותשלח לכם את הטופס מתורגם לעברית, ולאחר מכן תתרגם את הנתונים שלכם לאנגלית. מדובר בשלב הראשוני והחשוב ביותר משום שאישורי הויזה פועלים על סמך חישובי ניקוד. כל טעות במילוי הטפסים עשויה להוריד לכם נקודות ולחבל בסיכוייכם. החברה המקצועית תמקסם את הסיכויים שלכם.
  • תשלום אגרה – החברה תסייע לכם בתשלום דמי האגרה והנפקת האסמכתא.
  • קביעת ריאיון – החברה תתאם עבורכם את הריאיון כך שיהיה הנוח ביותר עבורכם, באחת מבין שתי השגרירויות בארץ.

שאלות ותשובות

האם ילדים מחויבים בהוצאת ויזה? הוצאת ויזה לארה"ב נדרשת עבור כולם בכל גיל שהוא. יחד עם זאת, קביעת הריאיון בשגרירות הכרחית רק עבור אנשים בטווח הגילאים בין 14 ל-80.

מה לגבי טיסת קונקשן? גם אם אתם נוחתים על אדמת ארה"ב למשך מספר שעות עד הטיסה הבאה שלכם, אתם מחויבים בהוצאת ויזה. במקרה כזה, תהליך ההוצאה יהיה פשוט יותר משום שתוכלו להוכיח ביתר קלות את מטרת הביקור שלכם בארה"ב.

מהם המסמכים שיש להביא לריאיון? לשגרירות יש להצטייד באישור כניסה, טופס DS-160 מלא, אסמכתא מודפסת על תשלום האגרה, דרכון בתוקף או דרכון ישן עם החתמות כניסה לארה"ב, תמונה עדכנית בגודל 5*5.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ויזה להודו
הוצאת ויזה להודו מעולם לא היית פשוטה יותר. אם בעבר היינו צריכים להתרוצץ בימי השרב הרבים ולחפש את...
קרא עוד »
אפר 07, 2022
אטרקציות מעניינות בירושלים
העיר ירושלים משופעת, כידוע, באטרקציות שונות אשר ניתן ליהנות מהן במהלך כל ימות השנה, הן מבחינה תרבותית...
קרא עוד »
אפר 13, 2017
אוהבים קאמפינג – 10 טיפים למחנאי הצעיר
בדוק את תקינות הציוד מראש מחנאים מתחילים רבים מרכיבים את האוהל וציוד נוסף רק בעת ההגעה למחנה עצמו....
קרא עוד »
ינו 28, 2019