מי זכאי להוציא ויזה לארה"ב

taxi-cab-381233_640

לא מעט ישראלים מעוניינים לבקר בארה"ב. הסיבות לרצונם של ישראלים לבקר בארה"ב הן רבות ומגוונת. ישנם ישראלים המעוניינים לבקר בארה"ב לצורך טיולים, ישנם כאלה המעוניינים להגיע לארה"ב לצורך עסקים, ישנם כאלה המעוניינים להגיע לארה"ב לצורך לימודים אקדמאיים, ביקור משפחתה ועוד. לא משנה מהי הסיבה אשר בגינה אתם מעוניינים להגיע לארה"ב, חשוב מאוד שתדעו שבכדי להיכנס לארה"ב ובכדי לשהות בה פרק זמן כזה או אחר, הרי שיש צורך בקבלת ויזה לארה"ב משגרירות ארה"ב המצויה בישראל. אם אתם תוהים מהם הסיכויים שלכם לקבל ויזה לארה"ב, כדאי שתקראו את המאמר הבא

מי יכול להוציא ויזה לארה"ב

לכאורה, כל אדם המעוניין להגיע לארה"ב לפרק זמן כלשהו ולא להשתקע שם, יכול לקבל ויזה זמנית לארה"ב. אולם, ככל שהאדם יצרף לבקשה שלו יותר מסמכים המעידים כי אין בכוונתו להשתקע בארה"ב, כך יש לו סיכוי גבוה יותר לקבל ויזה. לכל סוג של מטרת הגעה לארה"ב יש סוג ויזה אחר ולכן, כל אדם צריך לברר מראש איזה סוג ויזה נדרש לו בהתאם למטרתו, על מנת לבקש אותו ולהוכיח על ידי מסמכים שונים את המטרה אשר לשמה הוא מבקש ויזה. כאשר מזומנים לשגרירות ארה"ב לראיון לאחר שממלאים טופס קצר מקוון באתר השגרירות, הרי שיש צורך להביא מסמכים שונים המעידים על אי כוונתכם להשתקע בארה"ב כגון: תלושי שכר ממקום העבודה שלכם ואישור מהמעסיק שלכם שאתם עתידים לחזור לעבוד במקום העבודה לאחר שתחזרו במידה ויש לכם כזה. כמו כן, עליכם לציין את סוג הוויזה הנדרשת לכם בהתאם למטרותיכם. אינה דומה ויזה לארה"ב הרלוונטית לצרכי עבודה, לוויזה הרלוונטית לצרכי טיול והנאה.

האם ניתן לקצר את תהליך בקשת הוויזה

חשוב מאוד לדעת מראש שתהליך קבלת ויזה לארה"ב, הינו תהליך ארוך יחסית, אשר גובל בהבאת מסמכים שונים ומילוי של מסמכים רבים. ללא ספק מדובר בתהליך תובעני אשר דורש השקעה של זמן וכוח. לכן, אם אין לכם את היכולת הפיזית להגיע לשגרירות ולטפל בכל המסמכים הנדרשים לכם, כל שתאלצו לעשות זה פשוט לבחור בחברה שתסייע לכם לארגן את כל מה שקשור וכרוך בתהליך בקשת הוויזה לארה"ב בצורה הטובה והיעילה ביותר.

למידע נוסף היכנסו לאתר Americandocs

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *