חתונה בטבע

חתונה בטבע

לפני שאתם מתכננים חתונה בטבע, אולי חשוב להבין מה הכוונה כשאומרים את זה? קחו לעצמכם את הזמן והקיפו את הגוף והנפש במחשבות  אודות טיול הרחק מכאן. היכולת לבהות בנוף, לפנק את עצמכם, לחוש את האווירה של הטבע להרגיש את האוויר המלטף. לשמוע את רחשי החיות מסביב ועכשיו? פשוט להתחתן בטבע, קוראים לזה חתונה בטבע.

אז אם בעבר חוויתם את התחושה של להיות בטבע, לטייל, עכשיו מה שנשאר לכם זה רק לדמיין חתונה בטבע על כל המשתמע מכך.

חתונה בטבעאיך זה עובד בפועל?

אתם יודעים שיש הבדל גדול בין אירוע באולם לבין חתונה בטבע, מכאן אפשר להתקדם. לאחר שדמיינתם את הטיול בטבע, תוכלו להכניס את שאר הפרטים ולדמיין מהי חתונה מסביב לכל הירוק הזה. עכשיו, צריך לבדוק באילו ימים הכי מתאים לכם לחגוג את המאורה. יש את ימי חמישי בערב, אבל יש גם את ימי שישי בצהריים. מה שנאמר כאן קשור בעיקר לכך כי לא משנה אם תבחרו באירוע צהריים או ערב ומאידך, חשוב לדקדק ולהגיד לכם כי הבחירה הזו שונה. צהריים של שישי זה יותר קוקטיילים, חצאיות ואווירה קיצית ואילו האווירה של הערב לא תוכל לספק לכם לצורך העניין את הבחירה החלבית כפי שהיא תספק אתכם באירועי שישי של צהרים. כמו כן, שישי בצהריים תוכלו להפיק חתונה מ16.00 ועד למחרת ואילו אירועי הערב, יגבילו אתכם לכמה שעות כפי שהלוקיישן יגביל אתכם במידה ואכן בחרתם במקום סגור על מקום פתוח.

ומה לגבי האווירה?

חשוב מאוד להגיע שמחים לחתונה, אבל הכי חשוב להפיק אותה נכון שהרי אם אתם מזמינים אורחים לאירוע, חשוב לגרום להם מן הסתם להנאה. אירוע של חתונה בטבע ידרוש מכם לשלב אולי טברנה או שוק איכרים או כל התרחשות שלרוב מתרחשת במקום פתוח ואוורירי.

מה על התפריט?

העניין של האוכל, בין המוסיקה מגיע גם השלב הזה. אם בחרתם אווירה מסוימת, חשוב להתאים את האווירה לאוכל. לצורך העניין אם מדובר באירוע ים תיכוני, כך גם יהיה האוכל, הסלטים וכל השאר. גם התפריטים יהיו תואמים לאווירה ולבחירת הדברים. כך גם פינות הישיבה והמרקמים המשתנים שכולם יביאו לנקודה אחת- אוכל ואווירה שווים כאחד.

כדאי לקרוא גם: איך בוחרים מקומות לאירועים קטנים בתל אביב

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *