איך בוחרים קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים

לא יהיה מוגזם לומר, שאחד הדברים הכי חשובים בכל אירוע, זה האוכל אשר מוגש לאורחים. במילים אחרות, אחד הדברים המהותיים ביותר בתהליך הכנת אירוע, הוא בחירת חברת קייטרינג. אם אנחנו רוצים שהאירוע יצליח, עלינו למצוא חברת קייטרינג לאירועים ברמה הגבוהה ביותר שיש.

בחירת חברת קייטרינג לאירועים, היא לא דבר מורכב מדי אך יש לגשת עליו מתוך שיקול דעת ואחרי בדיקה מדוקדקת של הנושא. יש מספר נקודות שעלינו לשים לב אליהם, בין אם זה תוך כדי תהליך הבחירה ואם זה תוך כדי התהליך בו אנחנו עובדים מול החברה שבחרנו בה.

קייטרינג לאירועים

שף בטבע קייטרינג לאירועים

ראשית, עלינו לבחור חברה שתוכל לספק לנו תפריט אשר יתאים לקהל רחב ככל שניתן. זה אומר, שאם יש לנו אורחים צמחוניים או טבעוניים, החברה תוכל לספק להם מנות מתאימות, אם באירוע יהיו נוכחים ילדים, הרי שהתפריט צריך לכלול גם מנות לילדים. בוודאי שאם אנחנו רוצים לבחור תפריט קונספט, קרי תפריט של מטבח מסוים, הרי שעלינו לבחור חברת קייטרינג שמסוגלת לעשות זאת.

שנית, אם אנחנו רוצים לערוך אירוע בשעה מסוימת, למשל אירוע בוקר או צהריים, ולא אירוע ערב סטנדרטי, הרי שאנחנו צריכים לבחור חברה שתהיה מסוגלת לספק לנו תפריט שיתאים לשעת אירוע שכזה. הרי יש הבדל בין אירוע ערב שכולל מנות מסוימות לבין אירוע בוקר, שכולל ארוחות שמתאימות לשעות אלו של היום.

שלוש, צריך לשים לב, מה טיב החברה, מן הסתם. האם זו חברת קייטרינג לאירועים כמו שף בטבע שמתבססת על תפריט גורמה? האם זה קייטרינג שף? האם זה קייטרינג רגיל, מוסדי? יש משמעות לבחירה שלנו, שכן במקרים הראשונים שציינו, תהיה זו בחירה של קייטרינג עם חומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר שיש, לעומת זאת, במקרה האחרון, הרי שיהיה יותר דגש על כמות מאשר על איכות.

ארבע, חשוב לשים לב כיצד החברה עובדת בכל הקשור למתן שירות לאורחים, האם החברה מתבססת על מזנון או הגשה. אם על מזנון, כמה מלצרים החברה כן מספקת לנו עבור אנשים מבוגרים, אם על הגשה, כמה מלצרים יש לשולחן?

אלו דברים קטנים לפעמים, אך מאוד מהותיים בתהליך הבחירה והעבודה מול חברת קייטרינג.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לשמור על הבריאות במדינה שטופת שמש כמו ישראל?
שמירה על בריאות העור שלנו במדינה כמו ישראל זה דבר שקשה מאוד ליישום, אך עם הקפדה על הכללים הנכונים, כל...
קרא עוד »
אוג 14, 2016
ספה נפתחת למיטה
שנת  הלילה גוזלת מכל אדם ממוצע שליש מהיממה ובשאר חלקיה הוא עסוק בשלל עיסוקים מגוונים. קיימות מיטות...
קרא עוד »
פבר 21, 2018
איך לבחור אולמות לאירועים קטנים כראוי?
מחפשים אולמות לאירועים קטנים? רוצים לדעת כיצד לבחור את אולם האירועים הטוב ביותר עבורכם? זה שיהפוך את...
קרא עוד »
יונ 28, 2018