טיפים לשימוש בעדשות מגע

עדשות מגע

עדשות מגע הן המצאת המאה עבור רבים מאיתנו, אך על מנת שנוכל להשתמש בהן לאורך זמן ולראות בהן בצורה מיטבית חשוב מאוד להשתמש בהן בצורה נכונה. במאמר זה נציג בפני הקוראים מספר טיפים לשימוש נכון בעדשות מגע.

עדשות מגע- חשוב לדעת

אחד הדברים החשובים ביותר אותן כל אחד שמשתמש בעדשות מגע צריך לדעת הוא ששימוש בעדשות ללא בדיקה מקדימה יכולה לסכן את הראיה שלכם ולגרום לכל מיני נזקים נוספים לעיניים שלכם. רוב האנשים רוכשים באופן אוטומטי את העדשות שלהם במשך שנים ואין להם זמן או כוח להתחיל ולבצע בדיקה שמאשרת שעדשות המגע אותן הם רוכשים אכן מתאימות למצב העיניים שלהם. בדיקת עיניים חייבת להתבצע לפני רכישה ראשונית של עדשות מגע ולאחר מכן יש להגיע אל בדיקה אחת לשלושה חודשים ולא להזניח.

 

טיפים שונים לשימוש בעדשות

  • היגיינה- אחד הדברים החשובים ביותר אותן יש לזכור בעת הרכבה והסרה של עדשות מגע היא שמירה על היגיינה. דבר אותו יכולים לעשות על ידי שטיפה פשוטה של הידיים במים וסבון.
  • חומרים מתאימים בלבד- שטיפת עדשות המגע תיעשה רק באמצעות התמיסות המתאימות לכך ולא במי ברז, דבר שיכול לגרום להתפתחות של דלקת בקרנית ונזק לעדשה משום המים הקשים בישראל.
  • בריאים בלבד- אין זה משנה עד כמה משקפי ראייה אסתטיות או לא. אם אתם סובלים מדלקת או כאבים כלשהם בעיניים אסור לכם להשתמש בעדשות מגע עד שהבעיה תיפתר.
  • תחזוקה ואחזקה- תמיד להחליף את תמיסת ההשריה של העדשות הקבועות מדי יום.

למידע נוסף על עדשות, ניתן להקשיב לראיון הזה מאת ארזה פרוכטר:

לסיכום, עדשות מגע נכנסות אל העיניים שלכם ולכן חשוב מאוד לוודא שאתם משתמשים בעדשות הנכונות ושאתם שומרים על כל הכללים שמבטיחים לכם שגוף זר נקי ותקין ייכנס אל העיניים שלכם ויעזור לכם בכל הקשור אל ראייה ולא להיפך.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משחקי רצפה – בחירה נהדרת לצוות שלכם
אתם מגיעים בכל בוקר למשרד שלכם ורואים שצוות העובדים לא מספיק מגובש? הייתם רוצים להגיע למשרד וליהנות...
קרא עוד »
אוק 29, 2018
איפה ומתי רואים את הזוהר הצפוני?
הזוהר הצפוני נחשב לתופעת טבע מרהיבה ביופייה וכזו שמניעה תיירים ברחבי העולם כולו לנוע ממדינה אחת...
קרא עוד »
יונ 20, 2021
למה לעשות פעילות ODT לילדים
פיתוח כישורי מנהיגות, יכולות חברתיות ורצון לעזור לזולת בקרב ילדים זה ללא ספק דבר שהחשיבות שלו גדולה...
קרא עוד »
ינו 23, 2017