גופי תאורה לגינה כך תבחרו

גופי תאורה לגינה

תאורת גן היא זו שיוצרת את האווירה ומעצבת את הגינה , למרות שסך הכל מדובר באור החשיבות פה היא גדולה, והבחירה בגופי תאורה לגינה צריכה להיות מדויקת ותואמת ציפיות, ברגע שהתאורה ממוקמת במקום המתאים עם גופי תאורה נכונים , האור שוטף את הגינה ויוצר גן קסום פרטי משלכם.

בשנים האחרונות גופי התאורה לגינה צברו תאוצה וכיום הם מודל לחיקוי ומהווים פריט עיצובי הכרחי בכל גינה ומרפסת.

תאורה פונקציונאלית

תחום גופי התאורה לגינה רק צמח והתעצם במשך השנים ניתן להבחין במגוון רחב של דוגמאות, עיצובים, וסוגים שונים של גופי תאורה וזה נפלא , יחד עם זאת לעיתים זה יוצר בלבול ומרוב דגמים לא רואים את הגינה. לכן כאשר צריך לבחור בגוף תאורה לגינה חשוב לבדוק האם הוא פונקציונאלי , האם כמות האור שאותו גוף תאורה נותן זה בדיוק מה שמתאים לגינה שלכם, האם האור ממוקד, או מפוזר. הדברים האלו יכולים למקד אתכם בבחירת גוף התאורה המתאים לגינה.

מה חשוב לכם להאיר בגינה

להפיץ אור זה יפה וחשוב אבל כדי שהאור יופץ בצורה נכונה צריך להבין מה הוא צריך להאיר, אם הגינה שלכם מתהדרת בצמחיה מיוחדת ויפה והאור הוא מה שיעצב מחדש את הגינה מומלץ להשתמש בנורות להט האור שהם מפיצות הוא נעים וחמים מה שייחודי שנורות מסוג זה שהן זולות במחירן אך יש לציין כי הן צורכות יותר חשמל מיתר הנורות בשוק.

להאיר ולהגדיר את מיקום התאורה

כאמור עיצוב וייחודיות בתאורה בהחלט עושה את ההבדל בין גינה רגילה לגינה מיוחדת, עוד אלמנט שכדאי להכיר והוא להגדיר בצורה ברורה את המיקום של התאורה את זה ניתן לבצע בעזרת פסי אור פזורים במקומות המתאימים ובכך ליצור אלמנט מעוצב שמפיץ אור בדיוק בכמות הנכונה.

גינה פרטית היא כמו עולם קסום צריך להיכנס לתוכו ופשוט למצוא את השביל המואר.

שילוב של עיצוב, התאמת גופי התאורה והפצת האור הם אלו שיוצרים את הקסם הזה, ומאפשרים להבליט את היופי הטבעי בגינה , כאשר בוחרים את התאורה הנכונה אם זה נורות חסכוניות בחשמל, תאורה סולארית וכדומה השילוב יוצר יופי וייחודיות.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מופעי רחוב – מושלמים לתקופת החגים
כל מועצה או עירייה שתרצה לשמח את התושבים שלה ובגדול תוכל לעשות זאת בהצלחה רבה וזאת אם בוחרים לקיים...
קרא עוד »
יול 25, 2021
לאיזה אירועים יתאימו מגשי אירוח חלבי?
ניתן לומר שמגשי אירוח חלביים יכולים להתאים כמעט לכל אירוע, והשאלה האם להזמין מגשים מעין אלו או לא...
קרא עוד »
נוב 05, 2018
אוכל לחתולים ב ANIMALSHOP
ב animalshop, תוכלו למצוא את האוכל הטוב ביותר לחיות המחמד שלכם ובצריכה היומיומית שלהם. מזון לכלבים משולב...
קרא עוד »
דצמ 02, 2020