תיקי ילדים – גם לגן אפשר ללכת עם תיק מגניב

תיקי ילדים

התיק לגן הוא פריט חשוב לכל ילד שיכול לקחת אתו לגן כיוון שיש בו כמה פריטים אלמנטריים שיזדקק להם במהלך היום, בגדים להחלפה, חיתולים לפעוטים, מוצץ, בקבוק שתייה, צעצוע שהוא קשור אליו ועוד.

תיקים ילדים עבור הגן 

חשוב לרכוש באתר Toosh Kids תיק לגן שאינו דומה לתיקים של ילדים אחרים וזאת כדי שהילדים וההורים לא יתבלבלו וייקחו בטעות תיק של ילד אחר. בחשיבה זו אפשר לקנות תיקים קומפקטיים בגודל הנכון על פי כמות המוצרים שלוקח כל ילד לגן בהתאם לגילו.

מעבר לכך, מדובר בבדי פוליאסטר נעימים, חלקים בגוון האהוב על הילד כמו לדוגמה כחול או אפור או עם שילובים מעניינים של הדפסים פנימיים. התיקים המגניבים לגן יוצרים סטייל, מקוריות וייחודיות והילדים אוהבים אותם מאד. 

התיקים לגן עבור פעוטות יהיו גדולים יותר ואפשר יהיה לשאת אותם על הגב, על העגלה או לאחוז אותם בידיות. לעומת זאת הילדים שהולכים לגני עירייה זקוקים לתיקים קטנים יותר, אשר בדרך כלל הם בעלי רצועות ארוכות ואפשר להניח אותם על הגב. התיקים אינם כבדים ולכן גם הילדים יכולים לשאת אותם על גבם לנוחות מרבית.

תיקים מגניבים לילדים 

תיקים לילדים באתר Toosh Kids הם תיקים יפהפיים הם בעלי שיק וסגנון יוצא דופן, מאפשרים לילדים להניח את כל הציוד כמו הבגדים בתא אחד גדול ולהשתמש בתא הקטן הפנימי עבור פריטים קטנים, כדי שיהיה קל למצוא אותם בתוך התיק כמו קופסה עם מוצץ, צעצוע או ספר קטן.

התאים הצדדיים הגדולים, יאפשרו לאחסן בנוחות מרבית שני בקבוקים רחבים אשר נכנסים פנימה בקלות רבה. 

כל ילד ייהנה מהטקסטורה המקסימה ומהציורים היפהפיים שילוו אותו בכל יום לגן בבוקר וגם אחר הצהרים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *