תיירות בקיבוצים

תיירות בקיבוצים

הקיבוצים בכל הארץ עוסקים רבות בתחום התיירות, מגיעים אליהם תיירים רבים מחו"ל אך עיקר התיירות מורכבת ממשפחות ישראליות, המגיעות לכמה ימים כדי לנפוש קצת בארץ וליהנות מהטיולים ומהאטרקציות המוצעות בכל אחד מהקיבוצים.

תיירות בקיבוצים ברחבי הארץ

ענפי התיירות הם רבים, אך המסה העיקרית היא השכרת חדרי נופש שקיימים כמעט בכל הקיבוצים ברחבי הארץ. מוצעים חדרים משפחתיים המתאימים לזוג וכמה ילדים או ילדים ותינוק, שיש בהם את כל הריהוט הנחוץ, אבזור כמו מכשיר טלוויזיה, מקרר, קומקום וציוד בסיסי נוסף, חדר אמבטיה נוח לשימוש ולריהוט קומפקטי במרפסת. בקיבוצים רבים מקיפה מדשאה גדולה את מרחב הצימרים וכך האורחים נהנים ממשחקי כדור ומשחקים אחרים שמשעשעים את הילדים.

חדרי האוכל של הקיבוצים בישראל הללו מציעים ארוחת בוקר עשירות, גסטרונומיות ומגוונות שתוכננו על ידי שפים כדי להתאים אותן לצביון של כל אחד מהקיבוצים כמו לדוגמה מי שיש בו מפעל קטן לשמן זית, גבינות, פירות יבשים ועוד. בדרך זו הם מכינים תפריטים מעולים שמשולבים בהם המוצרים הקולינריים המיוחדים שהם גולת הכותרת של קיבוץ זה או אחר.

שירותים שונים המוצעים לאורחי הקיבוצים

עם השנים התפתחה בכל קיבוץ פעילות עסקית המופעלת על ידי אחד מחברי הקיבוץ לאחר ההפרטה. הוא מציע את שירותיו בתחום שבו הוא עוסק והתיירים הישראלים נהנים מכך. בדרך זו, אפשר ליהנות ממסעדות ביתיות יוצאות דופן, בתי מלאכה קטנים העוסקים בתחומים יצירתיים כמו נגרות, תכשיטנות ועוד. כמו כן טיפולים אלטרנטיביים בכמה וכמה תחומים, סוגים שונים של עיסויים וטיפולים בריאותיים.

טיולים בסמוך לקיבוצים

הקיבוצים השונים מציעים אטרקציות הקשורות לעולם החי בפינת טבע, שיט בנחלים, טיולי ג'יפים, טיולים אופניים, טרקטורונים ורייזרים, מסעדות בקיבוצים, צפרות, מוזיאונים העוסקים בתחומים שונים, פעילויות תרבות ופנאי.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *