צריכים להוציא ויזת משקיע לארצות הברית?

עורך דין לענייני חוזים

אשרת EB-5 מעניקה תושבות ארה"ב קבועה לאלה שמשקיעים בפרויקטים שאושרו על ידי הממשלה בכל ארצות הברית של אמריקה. ויזת ההשקעה בארה"ב יכולה להועיל מכיוון שהיא מעניקה גישה למערכת החינוך בארה"ב, הזכות לחיות בה, לפרוש, לעבוד וללמוד בארה"ב ועוד. 

צריכים להוציא ויזת משקיע לארצות הברית? |

יזמים רבים משקיעים מעבר לים בפרוייקטים רבים במדינות רבות ובעיקר בארצות הברית המאפשרת זאת. על ידי מתן ויזת משקיע, תוכלו גם אתם להיות חלק מאלפי יזמים שעושים את הונם מעבר לים בצורה מסודרת ועם האישורים הדרושים לכך.

לא כל יזם יוכל לקבל ויזת משקיע לארצות הברית ולשם בדיקה זו, תצטרכו לפנות לקונסוליה האמריקאים ובהתאם לשיקולים שונים, תוכלו לקבל ויזת משקיע לארצות הברית. אם אתם לא יודעים מאיפה להתחיל את כל ההליך המסובך הזה, תוכלו לעשות זאת על ידי עורך דין לענייני חוזים.

האם בני משפחתי יכולים לקבל אשרות עולים? |

בהתבסס על עתירתכם המאושרת, בן או בת זוגכם וילדים מתחת לגיל 21, רשאים לבקש יחד איתכם אשרות עולים. כמוכם, עליהם גם למלא טפסי בקשה נדרשים, להשיג מסמכים אזרחיים נדרשים, לשלם את העמלות הנדרשות ולעבור בדיקות רפואיות. 

בני זוג מאותו המין של אזרחי ארה"ב ותושבים קבועים חוקיים יחד עם ילדיהם הקטינים, זכאים כעת לאותם הטבות הגירה כמו בני זוג בני המין השני.

כמה עולה להוציא ויזת משקיע? |

אם אתם תעשו זאת בעצמכם, יתכן שתוציאו סכומים לא מבוטלים עד שתקבלו אשרות אלה אך חשוב לומר כאן; ישנם עורכי דין רבים המתמחים בענייני חוזים באתר https://avivilaw.co.il/ שישמחו לעשות את השירות המייגע הזה עבורכם. כך תוכלו לחסוך זמן יקר וחשוב ולקצר את כל התהליך.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *