מה לעשות במצב שהמרתף מוצף?

שאיבת הצפות במור נזקים

הצפה של מרתף יכולה להתרחש מכל מיני סיבות. יכול להיות שהמרתף נמצא במיקום נמוך יחסית של הרחוב, ואזי, בתקופה של גשמים עזים במקום שבו מערכת הניקוז של הרחוב אינה מתפקדת בצורה יעילה דיה, המים הללו נקווים ועולים על גדותיהם ומחלחלים אל כל סוג של מקום נמוך יותר, כולל מרתפים של בתים ואת בתים שנמצאים בקומת קרקע. ישנה חשיבות מכרעת לעשייה לאחר שהנזק כבר קרה, וכמובן, שחשוב למצוא גם סוג של פתרון על מנת שהבעיה הזו לא תישנה ותחזור על עצמה.

שואבים את המים שהצטברו

ברגע בו רואים כי המרתף של הבית מלא במים, זה לא הזמן להיכנס לפניקה אלא לפעול בצורה מהירה וממוקדת. למי פונים? לחברה שלה יש את האפשרות לבצע שאיבת הצפות של כל המים הללו באופן הכי מהיר שאפשר. כל רגע שבו המים נותרים להם באותו שטח הופכים את הנזק אל המבנה ואל כל מה שנמצא בתוכו להרבה יותר הרסני, ולכן יש לאתר חברה שלה יש מכשיר לשאיבת מים מכזה סוג של משטח כדי לסלק את המים הללו שנותרו מההצפה.

מייבשים את הרטיבות שנותרה

גם אם לא ממש רואים את הרטיבות על פני הרצפה, וכל כמויות המים האדירות שהיו על פני השטח נשאבו להם בצורה מלאה, עדיין ישנה רטיבות סמויה שנמצאת בתוככי הקירות ומתחת לחיפוי של הרצפה. בזמנים עברו היה צורך להרים את הריצוף על מנת לייבש גם את החלק שמתחת שבו ישנה לחות רבה, אך נכון להיום ישנה שיטה הרבה יותר יעילה שמאפשרת ייבוש מלא מבלי לעשות בלאגן שלם באזור שהוצף. צריך רק לוודא כי מגיעה חברה מקצועית כמו מור שיקום נזקים, שלה יש מכשירי איוד וייבוש מן השורה הראשונה, והשאר כבר יהיה זמן טיפול הרלבנטי לבעיה.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה אנחנו כל כך אוהבים אביזרי אופנה?
יש הבדלים עצומים בין בני אדם ובין עולם החי ובכך אין כל ספק. אך בל תטעו יש דברים אשר נטועים בנו כל כך...
קרא עוד »
דצמ 10, 2018
נגן סקסופון לאירועים
נגן סקסופון יכול להיות תוספת מצוינת לכל אירוע. הוא לא רק מוזיקאי מוכשר אלא גם בדרן, והוא יכול להפוך את...
קרא עוד »
יונ 21, 2022
הגיל השלישי – הגיל להתחיל בכושר גופני
כאשר אנחנו מגיעים לגיל מסוים בעיות הבריאות מתחילות לצוץ, פה כואב הגב, שם כואבת היד ועוד שלל בעיות...
קרא עוד »
יונ 12, 2017