ייעוץ זוגי בראשל"צ

גם ההתאהבות וגם הנישואים, מלחיצים בדרכים משלהם. אבל אפשר לומר שהם מייצגים את החלק הקל. שמירה על נישואים יכול להיות קצת יותר מסובך. גידול ילדים, מאבק בכספים, עבודה, התמודדות עם מאבקים אישיים וכדומה. איך שומרים על הקשר לאורך זמן?

ייעוץ זוגי בראשל"צ

אין זה פלא, שיותר מ- 40% מהנישואים מסתיימים בגירושים. אמנם זה נכון שנישואים רבים פשוט לא פשוטים ונוחים ונישואים רבים, מסתיימים בגלל שלזוגות אין את הכלים לנהל את הבעיות שלהם. מחפשים להתחיל מסע ייעוץ זוגי בראשל"צ שלכם עוד היום? אתם עושים נכון.

מהו ייעוץ זוגי?

ייעוץ זוגי או טיפול זוגי בראשל"צ, הוא סוג של ייעוץ המתמקד במיוחד בנישואים ומערכות יחסים. יועצי נישואין, בדרך כלל מטפלים בנישואין ובהתנהלות הזוג בין הזמן של לפני החתונה ואחרי החתונה באופן זוגי או פרטני.

מפתח לזוגיות חזקה

תקשורת, היא המפתח בכל הנוגע לפתרון בעיות בנישואין וייעוץ נישואין, הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את מיומנויות התקשורת, להגיע להבנות הדדיות ולהבין כיצד להתקדם כזוג – או לסיים נישואים בדרכים ידידותיות, אם זה העניין.

למי כדאי לפנות לייעוץ זוגי?

לרוב, יש סטיגמה לייעוץ נישואין. אנשים רבים חושבים שרק זוגות שעומדים להתגרש או להיפרד מחפשים ייעוץ זוגי. אבל האמת היא שלכל נישואים יש את המאבקים שלהם. רוב הזוגות, יכולים להפיק תועלת מייעוץ נישואין בשלב זה או אחר.

למרות שזה נקרא "ייעוץ נישואין", אתם לא צריכים להיות נשואים, כדי לפנות לייעוץ נישואין. כל זוג יכול לפנות לייעוץ, ללא קשר למצב מערכת היחסים ביניהם. 

ייעוץ נישואין מיועד לזוגות סטרייטים, זוגות מכל הגזעים וזוגות שיש להם מערכת יחסים פחות מסורתית ושונות מהנוף הרגיל.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *