סטפר ביתי – כמה פעמים כדאי להתאמן עליו בשבוע?

מכשיר סטפר ביתי הינו אמצעי נהדר לשיפור הכושר האישי. זהו פתרון קומפקטי, שמחולל נפלאות, שורף הרבה קלוריות, מחטב וגם מצוין כפעילות אירובית. השאלה המתבקשת היא – כמה פעמים באמת כדאי להתאמן עליו בשבוע. 

מספר הקסם של אימונים שבועיים 

לא ניתן לקבוע עבור כל מתאמן ומתאמנת כמה פעמים כדאי להתאמן בכל שבוע, מבלי להגדיר את מטרת האימון. בהנחה שלא רוכשים סטפר ביתי כחלק מאימון משלים לקראת ריצות תחרותיות, אפשר להגדיר נוסחה או בעצם מספר קסם. מספר הקסם של אימונים שבועיים הוא 3. עבור מרבית האנשים, גברים או נשים, שלושה אימונים בשבוע ישיגו תוצאות ברורות, נראות לעין וכמובן מורגשות. הרגליים יתחזקו, הירכיים יחוטבו, יותר לא תרגישו שאתם מתנשמים בפעילויות יום יומיות רגילות. תוכלו לעלות במדרגות בלי קושי ולהרגיש קלילים ונינוחים מתמיד. 

סטפר ביתי ושלושה אימונים שבועיים יאפשרו להוריד במשקל ולשמור על משקל בריא יותר, לאורך זמן. חשוב לציין כי אם משלבים בשגרת האימונים הקבוע תרגילים נוספים, אפילו רק פעמיים בשבוע על הסטפר יוכלו לחולל השפעה ניכרת. זה המקום לציין את היתרון של אימון מאוזן, שמפעיל כמה וכמה קבוצות שרירים. המלצה נוספת – למרות שמדובר במכשיר כושר בסיסי, טוב ולא מסובך במיוחד, חשוב לעבוד בצורה מדויקת ונכונה. עדיף להתחיל באופן מדורג, לא להעמיס על הגוף במיוחד אם הכושר ההתחלתי לא כל כך גבוה. ברגע שהאימון הופך לקל, ניתן להאריך את משכו, להוסיף אימון שבועי או להשתמש בעזרים כגון משקולות או גומיות כוח והתנגדות. שימו לב שניתן להשיג כיום סטפר עם ידיות, שזהו למעשה סטפר ביתי משודרג שמגיע עם רצועות התנגדות מובנות. היתרון ברור, הוא מפעיל יותר שרירים, מחזק ומחטב גם את פלג הגוף העליון.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל היתרונות בהפקת אירועים דרך חברה
רון ליניאל, הבעלים של חברת הפקת אירועים, מאמין כי כל מי שמעוניין להפיק לעצמו אירוע מקצועי ומוצלח, חייב...
קרא עוד »
נוב 17, 2019
כלור לבריכה ביתית איפה קונים?
כל בריכת שחייה אליה אנחנו נכנסים, בין אם היא בריכה ביתית או בריכה ציבורית, אנחנו נרגיש מיד שהיא כוללת...
קרא עוד »
מאי 16, 2017
הפי פוטו – צלמי אירועים שתרצו אצלכם בחגיגה
הבחירה בצלם לאירוע זוהי בחירה לא קלה ולא פשוטה. למעשה מדובר בהרבה מעבר לכל איש שירות מתחום אחר. כי...
קרא עוד »
נוב 11, 2018