היתרונות שיש בנשימה נכונה

בחיי היומיום, אנחנו לא שמים לב לכך, אבל אם אנחנו לא תמיד נושמים עמוק. לעיתים קרובות אנחנו עוצרים את הנשימה, לעיתים אנו סובלים מאסתמה, או אפילו סובלים מבעיות פיזיות כמו דום נשימה, אף סתום, נחירות בלילה ,בעיות בדרכי האוויר או במחיצות האף ושאר גורמים, לעיתים גנטיים שגורמים לנו לבעיות נשימה. 

אז מה, אנחנו לא נושמים נכון?

כניסה של אוויר בצורה נכונה אל האף והוצאה נכונה שלו – יכולה לתרום רבות לבריאות הגוף והנפש, לכן חשוב לדעת כיצד נושמים נכון. אז זה אולי זה ישמע קצת מגוחך, לחשוב שאנחנו לא עושים את הפעולה הבסיסית של כל יצור חי עושה כשהוא מגיע כל העולם, משמע: נשימה. אבל בהחלט ישנן סיטואציות בחיי היומיום שגורמות לנו פשוט לא לנשום עמוק. 

מלבד זאת, הטכניקה הנכונה לנשימה במצבי לחץ במצבים של דום שינה, במקרים של מיגרנות או אף סתום, במקרים של אסתמה וכולי – יכולה להיות כזאת שא אפשר ללמוד ולעזור בה בלא מעט מקרים. מדובר לעיתים רבות בשיטה כמו שיטת בוּטֵייקוֹ אשר נמצאה יעילה ביותר לסובלים ממגוון רחב של בעיות נשימה. 

אז אם אתם רוצים ללמוד לנשום נכון, כדאי לעשות זאת כבר עכשיו. מומחים בפתרון בעיות כמו דום שינה, בעיות כמו נחירות, של אף סתום ושאר בעיות – יכולים  לעזור לכם להגשים את היכולת שלכם לנשום ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר. 

אם תפנו למומחים תוכלו ליהנות מאבחון של מערכת הנשימה שלכם, לדעת כיצד נושמים נשימה בריאה בשיטת בוטייקו, להבין איך לוקחים אוויר וכיצד נושמים כדי להרגיע את מערכת הנשימה, ואפילו כיצד מרגיעים חרדות ומתחים באמצעות טכניקות נשימה נכונות. אז זה הזמן להבין לנשום ולחיות הרבה יותר טוב.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האתרים הטובים בעולם לגלישת גלים
"שוב אנחנו מתגלשים, גולשים על הגלים, הנה בא עוד גל גדול, זהירות רק לא ליפול..." מחוף בת ים עד פורטו, קוסטה...
קרא עוד »
אוק 18, 2018
דברים שלא ידעתם על דיסני
אבירים אמיצים, נסיכות יפיפיות, הרפתקאות וצלילי -  כולם מאפיינים את עולם הסרטים של וולט דיסני. אבל מה...
קרא עוד »
נוב 15, 2017
10 טיפים להפקת אירוע קטן בבית
אם אתם רוצים להפיק אירוע קטן בבית ולעשות זאת בצורה מוצלחת, חשוב שתדעו כי באמצעות בחירת מנות אוכל...
קרא עוד »
דצמ 24, 2018