איך מרחיקים יונים מבלי לפגוע בהן?

עבודות גובה

יונה היא ציפור שרואים בכל עיר ובכל כפר, והיא הופכת להיות מציפור למזיק ברגע בו היא מתחילה לחדור אל מרחב החיים של בני האדם וליצור נזק שם. איך ניתן לבצע הרחקה יעילה של יונים מבלי לפגוע בציפור הזו בכלל? ובכן, נכון להיום ישנן שיטות חכמות ופשוטות שבעזרתן היונים יחלפו על פני מבנים מסוימים בשל הפעולה שהתבצעה שם לשם הרחקה מבלי לבצע הדברה.

התקנה של רשתות

בדרך כלל יונים אוהבות לשהות במקומות מאוד ספציפיים, כמו המקום של מסתור הכביסה שקיים בכל הבניינים של המגורים. יונה שמצאה לה מקום לקנן בו לרוב תחזור אליו פעם אחר פעם, ותייצר באזור הזה לכלוך מלבד הרעש התמידי של יונה שנמצאת שם. קראו בהרחבה על עבודה בגובה!

התקנה של רשתות שסוגרות את האזור של מסתור הכביסה לחלוטין, לא מאפשרת ליונים להיכנס פנימה, כך שזו תיאלץ לאתר מקום אחר שיהיה לה נוח עבור יצירה של קן לביצים שלה. באופן הזה דיירי הבניין נותרים ללא הלכלוך והרעש של יונים, והיונה עדיין חופשיה לאתר מקום שיהיה טוב עבורה.

התקנה של דוקרנים

דרך יעילה נוספת שאיתה מרחיקים את היונים מאזור מסוים שנמצא בגובה של בניין נעשית על ידי הצבה של דוקרנים שעומדים זקורים ואינם מאפשרים ליונים להתיישב על אותה קורה.

הדוקרנים אינם מכאיבים ליונה, אבל הם בהחלט אינם מאפשרים לה למצוא מקום שבו היא יכולה לשבת בצורה נוחה ומונעת לחלוטין את היצירה של קיני יונים באותה סביבה שבה הותקנו דוקרנים שכאלה שאותם אפשר להניח בכל האזור הנדרש בעבודת גובה בטוחה. כך הסביבה נותרת לה נקייה מלשלשת של יונים, נוצות וכינים שבדרך כלל מגיעות עם כל יונה ויונה.

> קראו גם על שירות מקצועי של תליית שלטים בגובה!

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חבילות נופש זולות
כל אדם זקוק לחופשה מפעם לפעם ואנשים רבים לוקחים את בני/בנות הזוג והמשפחה לפחות פעם בשנה לנופש מסודר...
קרא עוד »
אפר 26, 2022
איך לחגוג שבת חתן לחתן כמו מלך
הדרך המומלצת והנוחה ביותר היא לחגוג שבת כמו מלך בבית מלון. בדרך זו כל בני המשפחה נהנים הן מהקדושה והן...
קרא עוד »
מאי 12, 2022
מהם חדרים לפי שעה ולמה זה טוב?
כאשר מדברים על השכרת חדרים לפי שעה באזור המרכז, ההיצע אומנם הוא רב ולעיתים אף רב מיידי - אך על איכות...
קרא עוד »
פבר 26, 2015