איך מרחיקים יונים מבלי לפגוע בהן?

עבודות גובה

יונה היא ציפור שרואים בכל עיר ובכל כפר, והיא הופכת להיות מציפור למזיק ברגע בו היא מתחילה לחדור אל מרחב החיים של בני האדם וליצור נזק שם. איך ניתן לבצע הרחקה יעילה של יונים מבלי לפגוע בציפור הזו בכלל? ובכן, נכון להיום ישנן שיטות חכמות ופשוטות שבעזרתן היונים יחלפו על פני מבנים מסוימים בשל הפעולה שהתבצעה שם לשם הרחקה מבלי לבצע הדברה.

התקנה של רשתות

בדרך כלל יונים אוהבות לשהות במקומות מאוד ספציפיים, כמו המקום של מסתור הכביסה שקיים בכל הבניינים של המגורים. יונה שמצאה לה מקום לקנן בו לרוב תחזור אליו פעם אחר פעם, ותייצר באזור הזה לכלוך מלבד הרעש התמידי של יונה שנמצאת שם. קראו בהרחבה על עבודה בגובה!

התקנה של רשתות שסוגרות את האזור של מסתור הכביסה לחלוטין, לא מאפשרת ליונים להיכנס פנימה, כך שזו תיאלץ לאתר מקום אחר שיהיה לה נוח עבור יצירה של קן לביצים שלה. באופן הזה דיירי הבניין נותרים ללא הלכלוך והרעש של יונים, והיונה עדיין חופשיה לאתר מקום שיהיה טוב עבורה.

התקנה של דוקרנים

דרך יעילה נוספת שאיתה מרחיקים את היונים מאזור מסוים שנמצא בגובה של בניין נעשית על ידי הצבה של דוקרנים שעומדים זקורים ואינם מאפשרים ליונים להתיישב על אותה קורה.

הדוקרנים אינם מכאיבים ליונה, אבל הם בהחלט אינם מאפשרים לה למצוא מקום שבו היא יכולה לשבת בצורה נוחה ומונעת לחלוטין את היצירה של קיני יונים באותה סביבה שבה הותקנו דוקרנים שכאלה שאותם אפשר להניח בכל האזור הנדרש בעבודת גובה בטוחה. כך הסביבה נותרת לה נקייה מלשלשת של יונים, נוצות וכינים שבדרך כלל מגיעות עם כל יונה ויונה.

> קראו גם על שירות מקצועי של תליית שלטים בגובה!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *