פארק בבלי – האם זה מתאים לנו

הרבה פעמים כשאנחנו בוחנים פרויקט נדל"ן כזה או אחר, אזי מה שמרשים אותנו זה העיצוב, הסגנון, המיקום, המפרט הטכני. הרבה פעמים אנחנו מתרשמים מהפרסום של החברות השונות שמשווקות אותו, ועל פי זה אנחנו מחליטים האם לרכוש נכס במבנה או לא. העניין הוא שישנם הרבה מאוד מדדים נוספים שיכולים להשפיע עלינו. 

דוגמא, אם אנחנו בוחנים פרויקט כמו פארק בבלי למשל, פרויקט שנחשב לאחד היוקרתיים והאיכותיים ביותר כיום בשוק הנדל"ן בגוש דן בכלל ובתל אביב בפרט, אזי שישנם הרבה מאוד פרטים שיכולים להשפיע עלינו ועל ההחלטה שלנו האם לרכוש נכס במבנה או לא. 

מעבר להיבטים של פרסום ושיווק כפי שמוצגים בפנינו וכן מעבר לשאלה של יוקרה, מיקום או אופי המבנה עצמו, אזי שאנחנו צריכים לבחון עוד נקודות שיכולות להשפיע עלינו. אם אנחנו נדע להתייחס לכל הנקודות, אזי שבסופו של דבר, נוכל לקבל החלטה נכונה האם להשקיע את הכסף שלנו בפרויקט או שמא לבחור במבנה בפרויקט אחר. 

מה יכול להשפיע על הבחירה שלנו?

אחת הנקודות שיכולות להשפיע עלינו, למשל, היא, האם מדובר במבנה שמתאים לאורח החיים שלנו, סגנון ואיכות. פרויקט פארק בבלי הוא פרויקט יוקרתי, מעבר לעובדה שהנכס עצמו הוא יקר, סביר להניח שגם לחיות במקום עצמו, לתחזק את אורח החיים שלנו בנכס יעלה לא מעט כסף. אנחנו צריכים לבחון האם זה משתלם לנו והאם זה מתאים לסגנון החיים שלנו. 

דוגמא אחרת היא האוכלוסייה במקום. אנחנו צריכים לבחון האם היא מתאימה לנו, האם נמצא את עצמנו משתלבים במקום, או שמא מוטב לנו לחפש מקום מגורים אחר. מה שבטוח הוא, יש לנו את כל המדדים והכלים לבדוק את הנתונים ולקבל החלטה מושכלת. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי מגן

נטלי מגן

נטלי מגן היא בעלת חברת הפקות ואירועים מגן הפקות בע"מ. נטלי מתמחה בהפקה וארגון של אירועים, בין תחביביה העיקריים היא אוהבת לעסוק בספורט אתגרי וטיולים ברחבי העולם. את כל המדריכים והמאמרים באתר היא כתבה בעקבות חוויות שעברה במהלך חייה, ולצורך שיתוף המידע והכיף עם אנשים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *