פארק בבלי – האם זה מתאים לנו

הרבה פעמים כשאנחנו בוחנים פרויקט נדל"ן כזה או אחר, אזי מה שמרשים אותנו זה העיצוב, הסגנון, המיקום, המפרט הטכני. הרבה פעמים אנחנו מתרשמים מהפרסום של החברות השונות שמשווקות אותו, ועל פי זה אנחנו מחליטים האם לרכוש נכס במבנה או לא. העניין הוא שישנם הרבה מאוד מדדים נוספים שיכולים להשפיע עלינו. 

דוגמא, אם אנחנו בוחנים פרויקט כמו פארק בבלי למשל, פרויקט שנחשב לאחד היוקרתיים והאיכותיים ביותר כיום בשוק הנדל"ן בגוש דן בכלל ובתל אביב בפרט, אזי שישנם הרבה מאוד פרטים שיכולים להשפיע עלינו ועל ההחלטה שלנו האם לרכוש נכס במבנה או לא. 

מעבר להיבטים של פרסום ושיווק כפי שמוצגים בפנינו וכן מעבר לשאלה של יוקרה, מיקום או אופי המבנה עצמו, אזי שאנחנו צריכים לבחון עוד נקודות שיכולות להשפיע עלינו. אם אנחנו נדע להתייחס לכל הנקודות, אזי שבסופו של דבר, נוכל לקבל החלטה נכונה האם להשקיע את הכסף שלנו בפרויקט או שמא לבחור במבנה בפרויקט אחר. 

מה יכול להשפיע על הבחירה שלנו?

אחת הנקודות שיכולות להשפיע עלינו, למשל, היא, האם מדובר במבנה שמתאים לאורח החיים שלנו, סגנון ואיכות. פרויקט פארק בבלי הוא פרויקט יוקרתי, מעבר לעובדה שהנכס עצמו הוא יקר, סביר להניח שגם לחיות במקום עצמו, לתחזק את אורח החיים שלנו בנכס יעלה לא מעט כסף. אנחנו צריכים לבחון האם זה משתלם לנו והאם זה מתאים לסגנון החיים שלנו. 

דוגמא אחרת היא האוכלוסייה במקום. אנחנו צריכים לבחון האם היא מתאימה לנו, האם נמצא את עצמנו משתלבים במקום, או שמא מוטב לנו לחפש מקום מגורים אחר. מה שבטוח הוא, יש לנו את כל המדדים והכלים לבדוק את הנתונים ולקבל החלטה מושכלת. 

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נתקעתם בלי מצבר – אנחנו כאן עם מצבר עד הבית
מצבר תקול בעיה גדולה. אומנם המצבר אינו חלק גדול בכלי הרכב כמו המנוע או האגזוז אך אין כל ספק המצבר הוא...
קרא עוד »
מרץ 24, 2021
איך בוחרים טיולים מאורגנים
אם חשבתם שטיולים מאורגנים שייכים רק לגמלאים או לזוגות מבוגרים, הרי שטעות בידכם וזאת משום שכיום יותר...
קרא עוד »
יונ 13, 2018
למה חדר בריחה הוא בילוי משפחתי מעולה?
כאשר מחפשים רעיון מוצלח לבילוי משפחתי מנסים למצוא פתרון מוצלח. תרים אחר מקום מעניין שיתאים לכולם...
קרא עוד »
מרץ 11, 2019