ויזה להודו

הוצאת ויזה להודו מעולם לא היית פשוטה יותר. אם בעבר היינו צריכים להתרוצץ בימי השרב הרבים ולחפש את הבניין בו נעשה ויזה להודו, היום, דרך אתר ייעודי, תוכלו לעשות וויזה להודו בכמה לחיצות מקלדת פשוטות.

ויזה להודו

מתכננים נסיעה להודו בזמן הקרוב? חושבים להעביר את כמה שבועות של הקיץ הלוהט בהודו? אנחנו מזמינים אתכם להכיר את הדרך הטובה ביותר לעשות זאת; מהיום, תוכלו לרכוש ויזה להודו באינטרנט.

איך עושים את זה? פשוט נכנסים לאתר להוצאת ויזה להודו, מזינים את השם, כתובת, מצב משפחתי ועוד פרטים משתנים, משלמים ובתוך כמה ימים, מקבלים את הויזה עד הבית, כלומר עד המייל שהזנתם.

מי יכול להגיש בקשה לויזה הודית באינטרנט?

אזרחים של 161 מדינות, כולל אוסטריה, זכאים להגיש בקשה לקבלת ויזה אלקטרונית להודו. הויזה האלקטרונית, מיועדת לנוסעים בינלאומיים המבקרים בהודו למטרות תיירות, עסקים או רפואיות.

אם המטיילים או בני זוגם, ההורים או הסבים נולדו בפקיסטן או אם היו אי פעם בעלי אזרחות פקיסטנית, הם לא יהיו זכאים לויזה אלקטרונית הודית. עליהם להגיש בקשה לויזה מסורתית.

כיצד פועלת הויזה האלקטרונית להודו?

הויזה האלקטרונית ההודית, מונפקת לכניסות מרובות לביקורים עם משך שהייה של עד 90 יום מתאריך הכניסה הראשונה למטרות תיירות, ועד 180 יום למטרות עסקיות. לאזרחי קנדה, יפן, בריטניה וארה"ב, מותרת שהייה של עד 180 יום לביקורי תיירים.

מה ההבדל בין ויזה אלקטרונית להודו לויזה הודית מסורתית?

ויזה מסורתית מתקבלת באמצעות תהליך בקשה, בו על הנוסע להגיש את הדרכון המקורי שלו יחד עם חומרי הבקשה על מנת שהוויזה תאושר. ויזה אלקטרונית, לעומת זאת, נעשית באופן כמעט אוטומטי למי שזכאי לכך.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שבלונות לגבות – לכל פרצוף יש גבה
בואו נדבר על זה: גבות. שיערות ארוכות בהירות או כהות, עבות או דקות, שנמצאות מעל העיניים שלנו ומטרתן...
קרא עוד »
מרץ 31, 2022
קייטרינג לאירועים
אירוע הוא דבר מרגש הדורש הכנות טכניות רבות לפניו. בכדי שאירוע יערך בצורה הטובה ביותר, הרי שיש לדאוג...
קרא עוד »
פבר 27, 2018
גני אירועים בקיסריה
האירוע שלכם עתיד להיות מוצלח! אתם מתכוננים להצליח להפיק אירוע בלתי נשכח בו אתם לצד כל המשתתפים תיהנו...
קרא עוד »
מרץ 14, 2019