על טייוואן

טייוואן היא אי בים סין המזרחי והיא חלק מסין כבר כמעט 2,500 שנה. טייוואן חברה כעת באיגוד מדינות דרום מזרח אסיה (ASEAN). היא מדינה אסייתית השוכנת בים סין המזרחי ובמיצר טייוואן, אשר גובלת ביפן בצפון, בסין בדרום ובפיליפינים במערב. טייוואן הייתה מושבה בריטית עד שנת 1895 כאשר היא נמסרה ליפן. הרפובליקה של סין (ROC) השתלטה על טייוואן מ-1945 עד 1949 לאחר שיפן איבדה את השליטה על סין היבשתית במהלך מלחמת העולם השנייה.

העם הטייוואני הוא חברה רב-תרבותית, רב-לשונית ורב-אתנית. יש להם היסטוריה עשירה, הצלחה כלכלית ומגוון תרבותי. טייוואן היא מרכיב חשוב בתרבות הסינית.

ישראלים רבים חיים בטייוואן, והם צריכים להתמודד עם השפה הטייוואנית. מסיבה זו, חשוב להם מאוד ללמוד איך לדבר טייוואנית. הבעיה היא שהם לא יודעים מספיק על התרבות וההיסטוריה של טייוואן. אז הם נוסעים לטייוואן לביקור קצר, אבל כשהם חוזרים, הידע שלהם על טייוואן לא השתפר בהרבה. ושנית, מה הבעיה עם השפה הטייוואנית? היא מאוד קשה. אם אתה רוצה ללמוד שפה זרה, זה לוקח שנים.

טייוואן וישראל

ממשלת ישראל יצרה תוכנית מיוחדת בשם "טייוואן בישראל" המלמדת ישראלים על התרבות וההיסטוריה של טייוואן באמצעות סיפורים וסרטונים של אנשים טייוואנים החיים בישראל. מטרת תכנית זו היא לעזור לישראלים ללמוד יותר על ארצם ועל תרבותה כדי שיוכלו להבין טוב יותר את חשיבות הקשרים של טייוואן לישראלים.

הישראלים גאים מאוד במורשת ובתרבות היהודית שלהם. הם ידועים בתחושת הגאווה הלאומית החזקה שלהם, במיוחד ביחס לתרבותם ולהיסטוריה שלהם. הם יצרו תחושת זהות חזקה על ידי יצירת סמלים כמו כתיבה עברית על מבנים, דגלים, שטרות כסף וכו'.

לטייוואנים יש רגשות דומים כלפי טייוואן וגם כלפי ישראל. הם מרבים להשתמש בטייוואן כנקודת התייחסות כשהם מדברים על תרבות או היסטוריה ישראלית.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קניית לייקים בטיקטוק
הרשתות החברתיות הן כבר מזמן חלק משמעותי מחיינו. אנחנו מתעדים את חיינו ברשתות החברתיות, שומרים על...
קרא עוד »
אוק 13, 2022
אולמות אירועים בשרון שתשמחו לחגוג בהם כל אירוע
אירועים משמחים הם חלק מהחיים של כולנו וכל אחד מאיתנו יכול למצוא את עצמו מתמודד עם השאלה איך מפיקים...
קרא עוד »
נוב 01, 2017
מבקרים בסין בקרוב? מקומות שלא כדאי לפספס בטיול שלכם
סין הענקית היא ללא ספק מקום מרתק במיוחד לטייל בו. יש בה המון ניגודים. יש בה את הכפרים המסורתיים...
קרא עוד »
ינו 20, 2019