מתנות לעובדים לשבועות עם תרומה לקהילה

חג שבועות הוא אחד החגים הכיפיים והמהנים ביותר בלוח השנה הישראלי. הוא חג מיוחד מאחר ובנהוג לאכול בו מאכלי גבינות שונים, הוא נערך בלב האביב, בשיא הפריחה, ועל פי המסורת נהוג ללבוש בו לבן. 

הרבה מאוד מקומות עבודה נוהגים גם לקנות לעובדים שלהם מתנות מיוחדות בחג זה. למרות שמספר שבועות קודם לכן, הם קיבלו מתנות לחג פסח וכמה חודשים בהמשך הם יקבלו מתנה לראש השנה, אזי שישנם מעסיקים שלא מסתפקים בכך וקונים לעובדים שלהם גם מתנות בשבועות. 

זה אך טבעי לקנות מתנות הקשורות לחג, בין אם זה מארז גבינות או מארז שכולל גם יינות ייחודים, אך אלו המתנות היחידות שאפשר לקנות לעובדים לקראת חג שבועות. אפשר למצוא הרבה מאוד סוגים של מתנות ייחודיות לחג זה. בראש ובראשונה, אפשר לקנות מתנות לשבועות לעובדים שיש להן תרומה חברתית מסוימת, תרומה עם ערך לקהילה. כאלה שגם יספקו מענה לעובדים וגם יגרמו להם להרגיש גאווה שהם משתייכים למקום עבודה רוכש מתנות עם ערך של תרומה לקהילה. 

מה הכוונה של מתנות לשבועות עם ערך לקהילה

כשמדברים על מתנות לשבועות עם ערך לקהילה, הכוונה היא למתנות של nona gift שכוללות בין היתר אלמנט חברתי, קהילתי. למשל, מארזי גבינות ויינות אשר נארזו על ידי אנשים עם מוגבלויות אשר עובדים במפעלים מוגנים. אם בעלי עסקים לא יקנו מהם את המארזים, הרי שאותם עובדים יפוטרו מעבודתם ויתקשו למצוא מקום עבודה אחר. 

אופציה אחרת היא, מארזים שעובדים בעלי מוגבלויות בעצמם אחראים על חלק מתהליכי הייצור. שוב, גם כאן אם לא תהיה דרישה, אזי שאותם עובדים יפוטרו מה שכמובן יכול להשפיע עליהם כלכלית ולהקשות עליהם להשתלב בשוק העבודה בצורה אחרת.

אוכל ומסעדות אוכל לאירועים אירועים בית וגינה בריאות מסיבות מתנות נסיעות ונופש קוסמטיקה ואופנה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טבעת רוטטת איך היא עובדת?
שימוש בטבעת רוטטת מומלץ בעבור בני זוג שיהיו מעוניינים לקחת את מערכת היחסים המינית שלכם לכדי שיאים...
קרא עוד »
ינו 22, 2018
יאכטה להשכרה בכל רחבי הארץ
כיום ישנן לא מעט יאכטות אשר מוצעות להשכרה ובמספר מוקדים שונים ברחבי הארץ. בכל אופן, במידה ויש לכם...
קרא עוד »
דצמ 21, 2017
צימרים לחג השבועות
אם אתם מתכוונים לנפוש בצימר במהלך חג השבועות, אז יהיה כדאי להתחיל בכך שתעשו שימוש באתר ייעודי לחיפוש...
קרא עוד »
יונ 19, 2019